2022. augusztus 16.
Női labdarúgó BL: megérkeztünk Thesszalonikibe!
Magyar bajnok női labdarúgóink elfoglalták szálláshelyüket a BL-selejtező minitorna helyszínén.

Magyar bajnok női labdarúgócsapatunk augusztus 18-án, csütörtökön magyarországi idő szerint 20.00-kor a skót Rangers ellen lép pályára az UEFA Női Labdarógó Bajnokok Ligája selejtezőjében, majd amennyiben sikerrel veszi a négycsapatos minitorna első mérkőzését, augusztus 21-én vasárnap a házigazda PAOK és a Swansea összecsapásának győztesével játszhat a selejtező egyeneses kieséses párharcokból álló playoffkörébe jutásért.

Az FTC-Telekom delegációja két nappal az első mérkőzést megelőzően, kedden 11.15-kor találkozott az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban, majd közös ebédet követően 12.30-kor a Kocsis Sándor Sportközpontból vették az irányt a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér felé. A mieink gépe 15.10-kor szállt fel a budapesti repülőtérről, és magyarországi idő szerint 16.50-kor landolt a Thesszaloniki Nemzetközi Repülőtéren.

Szerdán edzés vár a csapatra, majd csütörtökön következik az első mérkőzés a Rangers ellen.

Női csapatunk idei első nemzetközi túrájának legfrissebb híreit keresse a Fradi.hu-n, emellett kövesse az FTC Női Labdarúgás hivatalos Facebook- és Instagram-oldalát is, hogy ne maradjon le egyetlen fontos pillanatról sem!

Cikkajánló

Hármat rúgtunk a derbin az Újpestnek

Női labdarúgócsapatunk gólt sem kapva győzte le idegenben a lila-fehéreket.

Lendületből hoznánk el a bajnoki pontokat a derbin

Női labdarúgóink két ETO FC elleni siker után látogatnak a lilák otthonába.

Öt év után ismét Magyar Kupa-döntős a Ferencváros!

Az FTC-Telekom női labdarúgócsapata 2-0-ra nyert hazai pályán az ETO FC ellen a Simple Női Kupa elődöntőjében.

A kupában is legyőznénk az ETO FC-t

Női labdarúgócsapatunk a bajnoki sikerből erőt meríthet a Simple Női Kupa elődöntőjére.

Fontos bajnoki siker az ETO FC ellen

Kiélezett meccsen győztek női labdarúgóink a Simple Női Ligában Nagy Vanessza góljával.

Győzelem azerbajdzsán ellen a vb-selejtezőn

Nagy Viktóriával és Csányi Diával a pályán csoportja élére került a veretlen női labdarúgó-válogatott.

Két labdarúgónk is szerződést hosszabbított

Továbbra is az FTC-Telekom csapatát erősíti Diószegi Fanni és Ott Eszter – VIDEÓ!

Hiába a fölény, 0-0 az Andorra elleni vb-selejtezőn

Csányi Diána kezdett, Nagy Vanessza csereként lépett pályára a női labdarúgó-válogatottban.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin