2024. április 9.
Csányi betalált, vereség Törökországban
A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

A mieink legutóbb Azerbajdzsán ellen 1-1-re végeztek idehaza. A törökök ellen a Ferencvárosból Papp Luca és Csányi Dia kapott helyet a kezdőcsapatban, Fenyvesi Evelin ezúttal a kispadon kezdte a találkozót. Csányi góllal hálálta meg Szarvas Alexandra szövetségi kapitány bizalmát: játékosunk az első félidő ráadásában szerezte meg a vezetést a nemzeti csapat számára (0-1).

A második félidőben Fenyvesi is pályára lépett, a 65. percben pont a gólszerző Csányit váltotta. Sokáig úgy tűnt, a mieink nyerhetnek, de a törökök a 80. percben egyenlítettek Turkoglu révén (1-1), majd Karabulut a győztes találatot is megszerezte a 88. percben (2-1).

A magyar válogatott május 31-én majd Svájc otthonában folyatja szereplését a selejtezősorozatban. Június negyedikén otthon játszunk a svájciak ellen, majd július 12-én Azerbajdzsán otthonába látogatunk. Július 16-án idehaza Törökország ellen zárjuk a sorozatot. Ebből a csoportból nem lehet közvetlenül Eb-kvalifikációt szerezni, a csoportkör után két további rájátszásos párharc megnyerése jelenthet Európa-bajnoki részvételt a mieink számára.

Szekszárdról is elhoztuk a három pontot

Női labdarúgóink 2-1-es győzelmet arattak a Simple Női Liga 21. fordulójában.

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.