2023. augusztus 30.
Ötöt lőttünk a Budaörsnek
Női labdarúgócsapatunk Pusztai Sára duplájával, valamint Gődér, Vágó és Csányi találatával aratott győzelmet.

Az FTC-Telekom női labdarúgócsapata a Budaörs csapatát fogadta a Simple Női Liga 3. fordulójában.

A Kostic - Ott, Gődér, Németh - Czellér, Hodászi, Fenyvesi, Stankovic, Nagy, Garcia - Diószegi alkotta FTC már az első percben megszerezhette volna a vezetést, de Diószegi lövése a kapu fölé szállt. A 24. percben megérkezett a gól is, Németh labdáját Gődér fejelte a hálóba (1-0). A folytatásban inkább a középpályán zajlott a játék, nem igazán tudtunk több helyzetet kialakítani, így a szünetre 1-0-s vezetéssel vonultunk.

A második félidőre ötöt cserélt a szakmai stáb, érkezett a pályára Szabó, Pusztai, Csányi, Csigi és Vágó is. Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, ennek következő jeleként egy védelmi hibát követően játékos-edzőnk, Vágó Fanny a 47. percben tovább növelte az előnyünket (2-0).

Aztán a 49. percben Csányit buktatták a tizenhatoson belül, a labda mögé Csigi állt, de lövése sajnos a kapu felett szállt el. Ezt követően is maradt a ferencvárosi dominancia, ráadásul a 79. percben egy kiállítás után tíz emberre fogyatkozott a Budaörs. A mérkőzés hajrájában még háromszor zörgettük meg Szőcs hálóját, először Szabó beadását Csányi továbbította a kapuba (3-0), majd Pusztai volt kétszer is eredményes (5-0), így végül 5-0-ra győztük le ellenfelünket.

Bajnoki címvédő együttesünk legközelebb szeptember 6-án, szerdán már a Bajnokok Ligája selejtezőjében lép pályára az izraeli FC Kiryjat GAT ellen.

Simple Női Liga, 3. forduló
FTC-Telekom – Budaörs 5-0 (1-0)
Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont
FTC-Telekom: Kostic – Ott (Pusztai, 45.), Gődér, Németh (Csigi, 45.) – Czellér, Hodászi, Fenyvesi (Csányi, 45.), Stanovic (Szabó, 45.), Nagy, Garcia (Vágó, 45.) - Diószegi
Gólszerzők: Gődér (25.), Vágó (47.), Csányi (86.), Pusztai (95., 97.)

Gólzápor az ETO ellen

Női labdarúgócsapatunk 8-0-s győzelmet aratott a Simple Női Liga 20. fordulójában.

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.