2022. november 5.
Ötöt vágott, tíz meccs után is hibátlan az FTC-Telekom
Női labdarúgócsapatunk újabb magabiztos győzelemmel folytatta bajnoki szereplését.

Az eddigiekben rendkívül meggyőző és gólerős teljesítményt mutató női labdarúgócsapatunk az Astra-Activtek HFC-Üllő együttesét fogadta szombat délután a budapesti Kocsis Sándor Sportközpontban. A forduló előtt a 6. helyen álló üllőiek sem úszták meg a gólzáport, a mieink 5-0-ra nyertek.

Az FTC-Telekom első találata már az 1. percben megszületett, miután Németh Diána szögletéből Ott Eszter fejelt a kapuba. Tíz perccel később a játékos-edző, Vágó Fanny indítása után Pusztai Sára talált a kapuba (2-0). Az első játékrész 3-0-s állása végül a 31. percben alakult ki, akkor Hanna Barker beadását követően az első próbálkozást védte az üllőiek kapusa, a másodikat, Pusztai Sára lövését azonban már nem.

Pusztai Sára (16) két gólig jutott az Astra ellen

A térfélcserét követően sokáig „csend” volt, ezt a 71. percben Németh Diána törte meg távolról szerzett találatával (4-0). A találkozót Ott Eszter gólja foglalta keretbe, játékosunk tízzel a vége előtt szerezte meg önmaga második, az FTC-Telekom ötödik gólját. Együttesünk 10 meccs után hibátlan, 30 ponttal áll, gólaránya 87-2. Egészen imponáló teljesítmény.

Folytatás november 19-én, szombaton az MTK Budapest elleni rangadóval!

Simple Női Liga NB I, 10. forduló

FTC-Telekom–Astra-Activtek HFC-Üllő 5-0 (3-0)

Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont. Játékvezető: Molnár Réka

FTC-Telekom: Bíró – Ott, Demeter (Csigi, 46.), Kiss-Zlidnis (Fenyvesi, 46.) – Barker, Papp (Csányi, 46.), Németh, Szabó (Czellér, 67.) – Pusztai, Fishley (Bradic, 46.), Vágó. Játékos-edző: Vágó Fanny

Gólszerzők: Ott (2., 80.), Pusztai (11., 31.), Németh (71.)

Erődemonstráció Felcsúton

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 5-0-s győzelmet aratott a Puskás Akadémia otthonában a 19. fordulóban.

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.