
Január 20-án, pénteken az MLSZ Versenybizottsága elkészítette a női felnőtt nagypályás labdarúgó Simple Női Kupa 5. és 6. fordulójának párosításait.
A sorsolás értelmében magyar bajnoki címvédő együttesünk március 8-án, szerdán a Szent Mihály csapatával mérkőzik meg hazai pályán, továbbjutás esetén pedig a Kelen SC – Puskás Akadémia meccs győztesével csap majd össze a 6. fordulóban március 14-én, kedden. A találkozók pontos kezdési időpontjáról később dönt a szövetség.
A Simple Női Kupa döntőjére április 26-án, szerdán kerül sor, a pontos helyszínt és időpontot az MLSZ Versenybizottsága a későbbiekben jelöli ki.
Az FTC-Telekom szombaton a szlovák Spartak Myjavát verte meg 12-3-ra.
Shameeka Fishley 12 mérkőzést játszott női labdarúgócsapatunkban, ezeken 10 gólt szerzett.
Női labdarúgócsapatunk már az első negyvenöt perc után 7-0-ra vezetett a Temesvár ellen.
Női labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a cseh Sparta Praha elleni első tavaszi felkészülési mérkőzésen.
Cseh, osztrák, szlovák, szerb, szlovén és román csapattal is találkozunk a felkészülés során.
Egészségügyi és fizikai tesztekkel folytatódott a 2023-as esztendő a Ferencváros női labdarúgói számára.
Címvédő női együttesünk visszatért a Kocsis Sándor Sportközpontba.
Női labdarúgóink egy trambulinparkban tartottak évzáró csapatépítőt, a Fradi TV stábja is ott volt – VIDEÓ!