2021. november 20.
Szombathelyi döntetlen az utolsó őszi bajnokinkon
Női címvédő labdarúgócsapatunk 1-1-et játszott a Haladás Viktória vendégeként.

Vágó Fanny együttese Szombathelyen, a Haladás Viktória ellen lépett pályára a Simple Női Liga 12., idei utolsó fordulójában. 

Az első félidőben a mieink dominálták a játékot, ami a 26. percben érett góllá. Lara Ivanusa és Pusztai Sára összejátéka után Papp Luca lőtt gyönyörű gólt mintegy 20 méterről. A fordulás után a hazaiak már bátrabban játszottak és ugyan mi birtokoltuk többet a labdát, igazi helyzetet nem tudtunk kialakítani.

A Haladás végül a 85. percben ki tudott egyenlíteni, amire már nem volt válaszunk, így 1-1-s döntetlennel zárult az idei utolsó bajnokink, azonban szomorkodásra nincs okunk, ugyanis már az előző fordulóban eldőlt, hogy az élen töltjük a telet, ráadásul Vágó Fanny irányításával továbbra is veretlenek a lányok.

 

SIMPLE NŐI LIGA NB I
12. forduló
Haladás Viktória - FTC-Telekom 1-1 (0-1)
Szombathely, Szombathelyi Haladás Sportkomplexum 
FTC-Telekom: Halla - Zlidnis (Nagypál, 72.), Csigi, Kulis (Lukas, 64.) - Pusztai, Fenyvesi, Papp L., Csányi (Siklér, 64.), Szabó V. - Ivanusa, Vágó
Sárga lapok: Sweatman (92.), illetve Kulis (29.), Zlidnis (68.)
Gólszerzők: Sweatman (85.), illetve Papp L.(26.)

Cikkajánló

Három Fradi-játékos a női fociválogatott keretében

Klubunk női labdarúgócsapatának három játékosa van ott az első két vb-selejtezőjére készülő válogatottban.

Tizenegyesek után jutottunk tovább a kupában

Női labdarúgóink 2-2-es rendes játékidőt követően jobban bírták az idegek harcát a PAFC ellen.

Gyilkost fogtak női labdarúgóink!

A címvédő FTC-Telekom játékosai egy igazán izgalmas csapatépítővel törték meg az edzések monotonitását – VIDEÓ

Román ellenfelét is legyőzte a bajnoki címvédő FTC

Női labdarúgócsapatunk 2-0-ra nyert Mezőkövesden az Olimpia Cluj ellen.

Ötöt vágtunk a szlovén bajnoknak

Női futballcsapatunk Balatonlellén aratott nagy különbségű, 5-0-s győzelmet felkészülési mérkőzésen.

Ismét 6-1! Kiütötte osztrák ellenfelét a Fradi

Női labdarúgócsapatunk ötgólos sikert aratott a First Vienna elleni felkészülési mérkőzésen.

Hóhobbitok a Fradiból!

Rocker, elegáns hóember vs. Fradi-drukker hűvös érintéssel. Melyik a jobb? - VIDEÓ!

Sima győzelem az első felkészülési meccsen

Bajnoki címvédő női labdarúgócsapatunk 6-1-re nyert az osztrák Südburgenland ellen.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin