2023. február 8.
Szoros vereség Prágában
Női labdarúgócsapatunk hatodik téli felkészülési mérkőzésén a fiatalok kapták a főszerepet.

Február 8-án és 9-én Prágában játszik felkészülési mérkőzést a Simple Női Liga tavaszi folytatására készülő FTC-Telekom, amelynek első ellenfele szerdán a Dukla Praha volt. Együttesünk már a 2. percben hátrányba került, néggyel később azonban Vincze Borbála góljával egyenlített (1-1).

Újabb nyolc perccel később ismét a büntetőből eredményes házigazdánál volt az előny (2-1), ám erre is volt válaszunk, a 16. minutumban Biljana Bradic egalizált (2-2). Az első játékrész végeredménye végül a 22. percben alakult ki egy újabb Dukla-gól után (3-2).

A térfélcserét követően tovább növelte előnyét a vendéglátó (4-2), ezt követően csupán egyszer, Czellér Dorottya révén tudtunk gólt szerezni a hajrában, ezzel alakult ki a 4-3-as végeredmény. Vágó Fanny játékos-edző ezúttal több fiatal játékost küldött pályára, a 13-16 év közötti lányok pedig tudtak bizonyítani.

Folytatás csütörtökön az SK Slavia Praha ellen.

Képünk illusztráció!

Felkészülési mérkőzés

Dukla Praha–FTC-Telekom 4-3 (3-2)

FTC-Telekom: Ascher Dóra - Nyul Petra, Demeter Réka, Sági Panna, Czellér Dorottya, Hanász Vanda, Schmidt Veronika, Nagy Viktória, Vincze Borbála, Skultéty Tamara, Biljana Bradic

Az FTC-Telekom gólszerzői: Vincze (6.), Bradic (16.), Czellér (72.)

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.