2022. november 26.
Tízgólos győzelem az őszi szezonzárón
Az FTC-Telekom női labdarúgócsapata három ponttal távozott Szegedről – Pusztai Sára négy gólig jutott.

Idei utolsó bajnoki mérkőzését játszotta az FTC-Telekom, amely a Simple Női Liga NB I 12. játéknapján a KÉSZ St. Mihály FC vendége volt Szegeden.

Az első gólunkra a 17. percig kellett várni, akkor Papp Luca beívelése után a játékos-edző, Vágó Fanny volt eredményes (1-0). Három perccel később Vágó tekert be szögletből, majd fejjel Csigi Eszter is gólt szerzett (0-2), újabb hét perc elteltével Vágó Fanny fejese talált utat a kapuba (0-3). Az első félidő 4-0-s állását Csigi Eszter gólja alakította ki a 41. minutumban, játékosunk egy büntetőt értékesített.

A második játékrész elkezdése után négy perccel Pusztai Sára folytatta a gólgyártást. Pusztai később további háromszor, Shameeka Fishley és Vágó Fanny pedig egyszer-egyszer talált a kapuba. Az FTC 10-0-ra nyert, így 12 kör után már 102 szerzett gólnál jár, nem mellesleg hibátlan mérleggel.

A liga március közepén folytatódik az FTC-Telekom számára.

Simple Női Liga NB I, 12. forduló

KÉSZ St. Mihály FC–FTC-Telekom 0-10 (0-4)

Szeged, Szent Gellért Fórum. Játékvezető: Németh Gergely

FTC-Telekom: Barti – Papp (Ott, 46.), Csigi (Kiss-Zlidnis, 56.), Németh (Demeter, 56.) – Fishley, Pusztai, Csányi, Barker – Nagy V. (Fenyvesi, 46.), Bradic (Czellér, 46.), Vágó. Játékos-edző: Vágó Fanny

Gólszerzők: Vágó (17., 27., 77.), Csigi (20., 41.), Pusztai (49., 54., 60., 75.), Fishley (50.)

Hatot lőttünk a Szombathelynek

Női labdarúgócsapatunk kiütéses győzelmet aratott a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Csányi betalált, vereség Törökországban

A női labdarúgó-válogatott Törökországban folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Döntetlent játszott a női válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-re végzett Azerbajdzsánnal Eb-selejtezőn.

Hatot lőttünk a Fehérvárnak

Női labdarúgócsapatunk Fehérvár elleni győzelme alkalmával négy játékosunk is betalált.

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.