2019. november 16.
Vágó-parádé - mesternégyes és hatgólos győzelem!
Női labdarúgócsapatunk magabiztos győzelmet aratott hazai pályán a Kelen SC felett.

A két csapat a harmadik fordulóban már találkozott egymással, akkor 10-0-ra nyertünk, és bár a Kelen azóta egy helyet feljebb jött a tabellán, így is az utolsó előtti helyen állt a forduló előtt, ezért sima mérkőzésre számíthattunk.

Az első félidő azonban szorosabb volt, annak ellenére, hogy már a 10. percben előnybe kerültünk, amikor büntetőhöz jutottunk, Vágó Fanny pedig nem hibázott (1-0). A szünetig még kidolgoztunk újabb helyzeteket, a 21.percben Vágó lőtt mellé, ám a következő gólt a Kelen szerezte, Telek-Sümegi Éva azonban lesen volt, így megmaradt az előnyünk.

Dörnyei Balázs együttese a szünet előtt még tudta növelni az előnyét, Kocsán Petra került ziccerbe, a lövését még védte Erős Evelin, ám a kipattanót Vágó már bevágta (2-0).

A második félidőben folytatódott a Vágó-parádé, csatárunk az 56. percben már mesterhármasnál járt (3-0). Két perccel később Kocsán is betalált, majd Horváth Luca vette be a saját kapuját (5-0, öngól).

A 69. percben Kocsán beadásából ismét Vágó volt eredményes (6-0), nem sokkal később pedig Diószegi Fanni váltotta, így néggyel fejezte be a meccset, és már 16 találattal vezeti a góllövőlistát.

Húsz perccel a vége előtt még egy büntetőhöz jutottunk Fenyvesi Evelin buktatása miatt, Szabó Viktória azonban kapu mellé tekerte a labdát, majd csapatkapitányunk is kihagyott egy ziccert, így 6-0-val ért véget a találkozó.

JET-SOL LIGA NŐI NB I, 10. FORDULÓ
FTC-TELEKOM - KELEN SC 6-0 (2-0)
FTC:
Samu - Buzás, Hasanbegovic, Zlidnis - Nagy V. (Czellér, a szünetben), Csiki, Fenyvesi, Szabó V., Pusztai (Róth, 60.) - Kocsán, Vágó (Diószegi, 74.)
Gól: Vágó (10., 35., 56., 69. - az elsőt 11-esből) Kocsán (58.), Horváth L. (63., öngól)

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.

Továbbra is az élen csapatunk

Kubassova és Edwards góljával 2-0-s győzelmet arattunk az Astra ellen.

„Babonás vagyok, a cipőmet sem takarítom meccs után!”

Válogatott női labdarúgóinkkal folytatódott a Kire jellemzőbb? – kvízsorozat a Fradi TV-ben – VIDEÓ!

Elhoztuk a három pontot Budaörsről

Sztanovics és Diószegi góljával 2-0-s győzelmet arattunk a Simple Női Liga 14. fordulójában.

Kiütöttük a DVTK-t a kupában

Csapatunk 7-0-s győzelmet aratott a Diósgyőr ellen a kupasorozat 5. fordulójában.