2021. április 24.
Vágó-tripla, magabiztos győzelem Győrben
Női labdarúgócsapatunk 4-1-es győzelmet aratott a Győr otthonában a Simple Női Liga 18. fordulójában.

Jó formában lévő női labdarúgócsapatunk a Simple Női Liga 18. fordulójában a tabella hetedik helyén álló ETO FC Győr vendégeként lépett pályára. Jól kezdte a találkozót Dörnyei Balázs együttese, de egészen az első játékrész feléig nem talált fogást a házigazdán. A 22. percben végül megtört a jég: Cameron tört be a tizenhatoson belülre, a támadót azonban csak szabálytalanul tudták megállítani, így büntetőt végezhetett el a Fradi. Vágó Fanny állt oda és magabiztos lőtt a kapuba (0-1). A Fradi továbbra is lendületesen ment előre, a 31. percben pedig jött az újabb gól: Zlidnis és Fenyvesi szép összjátékkal mentek el a szélen, végül előbbi ívelt középre, ahol érkezett Vágó és belőtte a másodikat (0-2). Válogatott támadónk a szünet előtt még harmadszor is mattolta a győriek kapusát: ezúttal egy szögletvariáció után kapta ragyogóan a labdát, amibe épphogy csak bele kellett érnie (0-3).

A fordulás után a hazai együttes előtt adódott az első komolyabb lehetőség, amikor egy kavarodás után nem tudott felszabadítani a ferencvárosi védelem, végül büntetőt lőhetett a Győr, amit Sali értékesített (1-3). A kétgólos előny birtokában nem kellett különösebben izgulnia a mieinknek, akik remek futballt bemutatva hozták le a hátralevő bő negyven percet. Négy perccel a találkozó vége előtt azonban felkerült az i-re a pont: a nem sokkal korábban csereként pályára lépő Czellér Dorottya lépett ki a védők közül, majd Szabó Viktória remek labdáját lőtte a kapuba (1-4), ezzel lezárva a találkozót.

Női labdarúgás, Simple Női Liga, 18. forduló
ETO FC Győr – FTC-Telekom 1-4 (0-3)

FTC-Telekom: Bednar – Hasanbegovic, Rőhberg, Zlidnis (Szijártó, 78.), Nagy Virág (Mosdóczi, 66.) – Papp L. (Szabó V., 66.), Fenyvesi, Brandon (Czellér, 78.) – Marques – Cameron (Kehrer, 71.), Vágó. Vezetőedző: Dörnyei Balázs

Gólszerzők: Sali (49. – büntető), illetve Vágó (22. – büntető), Vágó (31.), Vágó (44.), Czellér (88.)

Három játékosunk a női válogatott keretében

A magyar női labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya, Szarvas Alexandra kihirdette az edzőtábori keretet.

Begyűjtöttük a három pontot Szegeden

A Simple Női Liga 16. fordulójában 3-0-s győzelmet arattunk idegenben, a St. Mihály csapata ellen.

Kiestünk a kupából

Női labdarúgócsapatunk a Simple Női Kupa elődöntőjében 1-0-s vereséget szenvedett az MTK Budapesttől.

Női MK-elődöntő: szurkolói információk

Fontos információk női labdarúgócsapatunk MTK elleni kupamérkőzésére.

Továbbra is az élen csapatunk

Kubassova és Edwards góljával 2-0-s győzelmet arattunk az Astra ellen.

„Babonás vagyok, a cipőmet sem takarítom meccs után!”

Válogatott női labdarúgóinkkal folytatódott a Kire jellemzőbb? – kvízsorozat a Fradi TV-ben – VIDEÓ!

Elhoztuk a három pontot Budaörsről

Sztanovics és Diószegi góljával 2-0-s győzelmet arattunk a Simple Női Liga 14. fordulójában.

Kiütöttük a DVTK-t a kupában

Csapatunk 7-0-s győzelmet aratott a Diósgyőr ellen a kupasorozat 5. fordulójában.