2023. március 10.
U15: legyőztük a listavezetőt a fiú bajnokságban
Csizmadia Jázmin, Karaba Jázmin és Pethe Olivia góljával győztük le a Ferihegy-Vecsés csapatát.

A BLSZ Serdülő U14 fiú bajnokság 1. csoportjának 8. fordulójában hazai pályán fogadtuk a Ferihegy-Vecsés csapatát. Igazi rangadónak ígérkezett ez az összecsapás, hiszen ellenfelünk a tabella első helyén állva érkezett a Kocsis Sándor Sportközpontba. Jól kezdtük a meccset, remekül játszottuk a játékunkat, és nyomást helyeztünk a Vecsésre. Rövid ismerkedés után a 21. percben beérett az addigi munkánk, Csizmadia Jázmin lőtt óriási gólt, megszerezve ezzel a vezetést a Ferencváros számára. Csapatunk rendkívül szervezetten futballozott, a félidő hajrájában jött is az újabb gól, Karaba Jázmin találatával már kettővel mentünk. Mindössze két perccel később szépített az ellenfél, így egygólos előnnyel fordultunk.

A szünet után is veszélyesebben futballoztunk, többször is meg tudtuk bontani a Vecsés védelmét. Helyzetekből nem volt hiány, több ziccerünk is kimaradt, de az 56. percben Pethe Olivia fejezett be góllal egy remek akciót, háromra növelve ezzel találataink számát és kialakítva a meccs végeredményét.

A következő fordulóban vasárnap délelőtt 10 órakor, idegenben lépünk pályára a Budatétény ellen.

A lefújást követően Berla Attila osztotta meg gondolatait velünk.

- Az előző fiú-meccsekből okulva azt gondolom, hogy szervezettebben és harcosabban játszott a csapat. Mentálisan most rendben voltunk, tudtunk párharcokat nyerni, és ez az eredményben is megmutatkozott. Gratulálok a csapatnak, vasárnap folytatás szintén a fiúk ellen.

BLSZ SERDÜLŐ U-14 1. CSOPORT 8. forduló

FTC-Telekom – Ferihegy-Vecsés 3-1 (2-1)

FTC: Berceli Nikolett, Hanász Vanda, Jákri Dóra Éva, Csizmadia Jázmin, Kovács Petra, Karaba Jázmin Liliána, Árvay Sára Petra, Bozsik Frida, Tóth Adél, Matyi Krisztina, Pethe Elisabeth Olivia
Cserék: Perjési Lilla, Beleznai Léna, Hornyák Bodza, Papp Tamara
Operatív igazgató: Berla Attila
Gólszerzők: Csizmadia Jázmin, Karaba Jázmin Liliána, Pethe Elisabeth Olivia

Leány U16: újabb válogatott meghívók érkeztek

A magyar női U16-os válogatott UEFA Development Tornán vesz részt május 1-7. között Horvátországban.

Leány U19: fájó vereség az MTK otthonában

U19-es női labdarúgócsapatunk 2-1-re kikapott a felsőházi rájátszás 3. fordulójában.

Leány Up: felemás hétvégét zártunk

U19-es csapatunk győzött, U17-es együttesünk vereséget szenvedett, U15-ös lányaink döntetlent játszottak.

Női U19: pont nélkül maradtunk Szombathelyen

A felsőházi rájátszás első fordulójában 3-1-es vereséget szenvedett U19-es női labdarúgócsapatunk.

Leány U16: tizenegy válogatott meghívó érkezett

Április 24-én nemzetközi felkészülési mérkőzést játszik Németország ellen az U16-os nemzeti csapat.
...

U15: győzelemmel a tabella élére ugrottunk

U15-ös együttesünk 4-1-es győzelmet aratott a Puskás Akadémia ellen a rájátszás első fordulójában.

U17: magabiztos győzelem hazai pályán

Jugovits Péter és Nagy Ágnes csapata 5-0-s sikert aratott a Puskás Akadémia ellen.

Leány Up: mindhárom csapatunk a felsőházban folytatja

PMFC elleni győzelmekkel zárult az alapszakasz U15-ös, U17-es, valamint U19-es labdarúgóink számára is.