2022. november 13.
U15: otthon győztük le az Újpesti Haladás csapatát
Kilenc meccsen megszerzett 17 ponttal továbbra is a második helyet foglaljuk el a fiú bajnokság tabelláján.

A BLSZ Serdülő U14 1. csoportjának 17. fordulójából előrehozott mérkőzésen az Újpesti Haladás FC csapatát fogadta csapatunk vasárnap az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban. Jól indítottuk a találkozót, Gégény Petra révén rögtön a 3. percben megszereztük a vezetést. A remek támadásokat újabb gól követte, ismét Gégény lőtt a vendégek kapujába, majd mindössze hat perccel később Szécsi Szabrina is feliratkozott a gólszerzők közé. Az első félidei gólgyártás itt azonban még nem állt meg, Gégény megszerezte harmadik gólját is, feljegyezve ezzel egy mesterhármast a neve mellé. Az első 40 perc végeredményét végül egy vendég gól állította be, így 4-1-es vezetéssel mentünk el a szünetre.

A második játékrészben az Újpesti Haladás folytatta a gólgyártást, a 49. percben már 4-2 volt az eredmény. Jó iramot diktáltunk, és válaszként érkezett is az újabb Fradi-gól, Barkász Hanna talált be. Nem sokáig volt 5-2 az eredmény, az 56. percben ismét szépített a vendégcsapat, amire aztán Kuzma Liliána válaszolt gyorsan góllal. A lefújásig sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, de az utolsó találatot végül az újpesti fiúk neve mellé könyvelhette el a játékvezető, igaz, ez csak a szépítésre volt elég számukra. Csapatunk megérdemelt, 6-4-es győzelmet aratott.

- Ez a mérkőzés alkalmas volt arra, hogy kipróbáljuk a fiatalabb generációnkat is, több 2010-es születésű játékos is pályára lépett. Jó úton haladunk, nem vallottak szégyent a párharcok során. Ezek a labdarúgók a következő évi U15-ös bajnokság meghatározó játékosai lehetnek majd. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! – nyilatkozta Berla Attila operatív igazgató a lefújást követően.

BLSZ SERDÜLŐ U-14 1. CSOPORT 17. forduló
FTC-Telekom–Újpesti Haladás FC 6-4 (4-1)
FTC: Berceli Nikolett, Mizsei Laura, Gégény Petra, Beleznai Léna, Bozsik Frida, Egyed Kata, Szécsi Szabrina Míra, Karaba Jázmin Liliána, Papp Tamara, Kuzma Liliána, Kratochwill Zoé
Cserék: Végh Bernadett, Barkász Hanna Jázmin, Szabó Nóra Éva, Gágyor Zille
Operatív igazgató: Berla Attila
Gólszerzők: Gégény Petra (3), Szécsi Szabrina Míra, Barkász Hanna Jázmin, Kuzma Liliána

Női U19: pont nélkül maradtunk Szombathelyen

A felsőházi rájátszás első fordulójában 3-1-es vereséget szenvedett U19-es női labdarúgócsapatunk.

Leány U16: tizenegy válogatott meghívó érkezett

Április 24-én nemzetközi felkészülési mérkőzést játszik Németország ellen az U16-os nemzeti csapat.
...

U15: győzelemmel a tabella élére ugrottunk

U15-ös együttesünk 4-1-es győzelmet aratott a Puskás Akadémia ellen a rájátszás első fordulójában.

U17: magabiztos győzelem hazai pályán

Jugovits Péter és Nagy Ágnes csapata 5-0-s sikert aratott a Puskás Akadémia ellen.

Leány Up: mindhárom csapatunk a felsőházban folytatja

PMFC elleni győzelmekkel zárult az alapszakasz U15-ös, U17-es, valamint U19-es labdarúgóink számára is.

U19: értékes egy pont Szombathelyen

Az Illés Akadémia elleni döntetlennel csapatunk megőrizte előnyét a tabellán, és továbbra is az élen áll.

U19: remek győzelem - nyolcat lőttünk Szegeden

A St. Mihály FC otthonába utazott U19-es női labdarúgócsapatunk, nagyarányú győzelmet arattunk.

U15: folytatódott a győzelmi széria

Két-két gólt lőttünk mindkét félidőben, 4-0-s győzelemmel ért véget a St. Mihály FC elleni találkozó.