2022. szeptember 27.
U17: vereség Skócia ellen
A visszavágót csütörtökön, 11 órától Budaörsön játssza majd női U17-es válogatottunk.

Amint arról korábban beszámoltunk, három Fradi-játékossal a keretben készül két Skócia elleni felkészülési mérkőzésre a magyar női U17-es labdarúgó-válogatott. Az első mérkőzésen habár kétgólos előnyben is voltak a mieink, végül a skótok nyertek 5-3-ra.

Schumi Dorottya szövetségi edző csapata jól kezdte a találkozót, szép helyzeteket dolgozott ki, majd Szarvas Sára és Suták Dorka révén már kettővel is vezetett, de gyorsan szépítettek a vendégek. A szünetig tartottuk előnyünket, sőt, a második félidőben Szarvas Sára másodszor is eredményes volt. A harmadik magyar gól után kissé visszaesett a mieink játéka, több hiba csúszott a játékba, az ellenfél pedig két büntetőből, majd két akciógólból előbb egyenlített, majd lezárt a találkozót.

A skótok elleni második mérkőzést szeptember 29-én, csütörtökön 11 órától játssza U17-es válogatottunk.

Leány UP: minden csapatunk a dobogón telel

Lezárult a bajnokságok őszi szezonja, első helyen zárt az U15, második az U19, harmadik lett az U17.

Leány UP: bravúros győzelmek az MTK ellen

U15-ös csapatunk már biztosan őszi bajnok, az U17 és az U19 még versenyben van az első helyért.

Nemzetközi tornán vesz részt akadémiánk

Öt nemzet, összesen nyolc csapatának részvételével zajlik majd a torna december 10-11. között Pécsett.

Leány UP: 4 győzelem, 12 pont a hétvégi mérleg

Továbbra is remekül szerepelnek leány utánpótlás-csapataink, minden korosztályban győzelemmel zártunk.

Up: esélyt sem adtunk ellenfeleinknek

Minden korosztályunk győztesen hagyta el a pályát a hétvégi bajnoki fordulókban.

U15: otthon győztük le az Újpesti Haladás csapatát

Kilenc meccsen megszerzett 17 ponttal továbbra is a második helyet foglaljuk el a fiú bajnokság tabelláján.

Leány UP: két győzelem, egy döntetlen, egy vereség

U14 és U15-ös csapatunk továbbra is magabiztosan vezeti a tabellát korosztályában.

Női U14: tíz játékosunk kapott meghívót

Folytatódik az U14-es PILOT program, a következő állomásként Budaörsön tartanak felkészülési edzőmérkőzést.