2021. szeptember 8.
U19-es csapatunk ismét hátrányból tudott fordítani
Jó meccset játszottunk a Győrrel - értékelt leánycsapatunk vezetőedzője, Szeitl Szilvia.

U19-es leány csapatunk hazai pályán, az ETO FC Győr ellen lépett pályára szerda délután a Leány Országos bajnokság 3.fordulójában. A hétközi forduló rosszul indult a mieink számára, ugyanis a győriek már a 15.percben megszerezték a vezetést. A lányok a szünetben rendezni tudták a sorokat és a második játékrész elején hamar jött is az egyenlítés Horváh Zóra gólja révén. Ezután a 68. percben Tóth Mercédesz beadásából László Henrietta tudott eredményes lenni és ezzel beállította a meccs végeredményét is (2-1).

„Megint jól kezdtük a mérkőzést, a labdabirtoklásban jól teljesítettek a lányok, viszont a 15. percben sajnos egy elkerőlhető gólt kaptunk, ám azt pozitívumként értékelem, hogy ez a találat nem fogta vissza a lányokat. A szünetben rendezni tudtuk azokat a kétes szituációkat, melyekből veszélyes lehetett volna az ellenfellünk. A második játékrészben, miután megszereztük az egyenlítő gólt, már kezdték elhinni a lányok, hogy megnyerhetjük a mérkőzést. A meccs végén is parázs jeleneteket láthattunk, összeségében azt tudom mondani, hogy jó meccset játszottunk a Győrrel”- nyilatkozta a meccs után a csapat vezetőedzője, Szeitl Szilvia.

Leány Országos U-19-es bajnokság

3. forduló

Ferencvárosi TC-ETO FC Győr (2-1)

FTC: Halla Petra Éva, Kovács Laura, Szőke Flóra Fruzsina, Fehértói Dorina, Turza Melitta, Horváth Zóra, Czakó Zoé Patrícia, László Henrietta, Szijártó Eszter, Ezer Anna, Békés Dominika. Cserék: Hevesi Júlia Rebeka, Pozsár Csenge, Orosz Eszter, Rapp Alexandra Csenge, Tóth Mercédesz

Gólszerzők: Horváth Zóra, László Henrietta

A legjobb teljesítményt nyújtotta az edző véleménye alapján: Fehértói Dorina

Leány Up: mindhárom csapatunk a felsőházban folytatja

PMFC elleni győzelmekkel zárult az alapszakasz U15-ös, U17-es, valamint U19-es labdarúgóink számára is.

U19: értékes egy pont Szombathelyen

Az Illés Akadémia elleni döntetlennel csapatunk megőrizte előnyét a tabellán, és továbbra is az élen áll.

U19: remek győzelem - nyolcat lőttünk Szegeden

A St. Mihály FC otthonába utazott U19-es női labdarúgócsapatunk, nagyarányú győzelmet arattunk.

U15: folytatódott a győzelmi széria

Két-két gólt lőttünk mindkét félidőben, 4-0-s győzelemmel ért véget a St. Mihály FC elleni találkozó.

U17: győzelem a hétközi fordulóban

Jugovits Péter és Nagy Ágnes csapata hazai pályán, 2-1-es győzelmet aratott a St. Mihály FC együttese ellen.

U19: magabiztos siker hazai pályán

A Puskás Akadémia elleni mérkőzésen U19-es csapatunk 5-3-as győzelemmel zárt.

U17: egy pontot szereztünk Felcsúton

U17-es csapatunk 2-2-es döntetlent játszott a Puskás Akadémia ellen a 12. fordulóban.

U15: négy gól, győzelem a Puskás ellen

Filep Zsuzsa mesterhármast lőtt, Megyesi Lili egyszer talált be a felcsútiak kapujába.