2023. március 5.
U19: nem szereztünk pontot idegenben
U19-es együttesünk 5-1 arányban maradt alul a Puskás Akadémiával szemben a bajnokság 17. fordulójában.

A két fiatalabb korosztályhoz hasonlóan U19-es csapatunkra is Puskás Akadémia elleni rangadó várt a Leány Országos bajnokság 17. fordulójában, ezúttal idegenben. Extra motivációval készültünk a felcsútiak ellen, ugyanis az egyik legnagyobb riválisunknak mondhatjuk őket ebben a korosztályban. Jó tempóban indult a találkozó, az első negyedóra az ismerkedés jegyében telt, egyik fél sem tudta megbontani a másik védelmét.

A mieink irányítottak, többet birtokoltuk a labdát, de sajnos a 18. percben büntetőhöz jutott a Puskás, amit értékesítettek is. A 37. és a 39. percben újabb két találatot könyvelt el a játékvezető ellenfelünk neve mellé, először szöglet után találtak be, majd egy eladott labdát követően lőttek gólt, így 3-0-s Puskás-vezetéssel fordultunk.

A második játékrészben a hátrány ellenére sem adtuk fel, igyekeztünk játszani a játékunkat, és bár a mieink domináltak, mégis egy újabb hazai gól érkezett az 51. percben. A végjátékban sok energiát mozgósítottunk a gólszerzés érdekében, ami végül Skultéty Tamara révén sikerült is, de sajnos a Puskás erre is válaszolni tudott, így pedig a felcsútiak 5-1-re nyerték a gólgazdag összecsapást.

A mérkőzést követően U19-es csapatunk vezetőedzője, Marco Dell'Elce értékelt:

- Nagyon vártuk ezt a mérkőzést és a lányok is nagyon készültek. Furcsán hangozhat, de a legjobb teljesítményük volt, mióta velük dolgozunk. Gratulálunk mindenkinek! Dolgozunk tovább, hogy folyamatosan fejlődni tudjunk.

Leány Országos bajnokság, U19, 17. forduló
Puskás Akadémia FC – FTC-Telekom 5-1 (3-0)

FTC: Horváth Katalin, Együd Bernadett Laura, Kovács Laura, Hevesi Júlia Rebeka, Fehértói Dorina, Ranyhóczki Vanda, Horváth Zóra, Schmidt Veronika, Madarász Laura, Nyiri Luca, Skultéty Tamara Dóra

Cserék: Major Janka, Czinege Eszter, Bozsik Linett, Orosz Eszter, Vincze Borbála Dóra, Tóth Mercédesz

Vezetőedző: Marco Dell'Elce

Gólszerző: Skultéty Tamara Dóra

Leány Up: mindhárom csapatunk a felsőházban folytatja

PMFC elleni győzelmekkel zárult az alapszakasz U15-ös, U17-es, valamint U19-es labdarúgóink számára is.

U19: értékes egy pont Szombathelyen

Az Illés Akadémia elleni döntetlennel csapatunk megőrizte előnyét a tabellán, és továbbra is az élen áll.

U19: remek győzelem - nyolcat lőttünk Szegeden

A St. Mihály FC otthonába utazott U19-es női labdarúgócsapatunk, nagyarányú győzelmet arattunk.

U15: folytatódott a győzelmi széria

Két-két gólt lőttünk mindkét félidőben, 4-0-s győzelemmel ért véget a St. Mihály FC elleni találkozó.

U17: győzelem a hétközi fordulóban

Jugovits Péter és Nagy Ágnes csapata hazai pályán, 2-1-es győzelmet aratott a St. Mihály FC együttese ellen.

U19: magabiztos siker hazai pályán

A Puskás Akadémia elleni mérkőzésen U19-es csapatunk 5-3-as győzelemmel zárt.

U17: egy pontot szereztünk Felcsúton

U17-es csapatunk 2-2-es döntetlent játszott a Puskás Akadémia ellen a 12. fordulóban.

U15: négy gól, győzelem a Puskás ellen

Filep Zsuzsa mesterhármast lőtt, Megyesi Lili egyszer talált be a felcsútiak kapujába.