2022. június 30.
Fradi-ünnep a felvidéki Ipolynyéken
Július 2-án, szombaton ismét a Felvidékre látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgó csapata.

A hajdani kedvencek egészen pontosan a Balassagyarmattól nem messze, a Nagykürtösi járásban található Ipolynyéken lépnek pályára. A 17 órakor kezdődő mérkőzésen az FTC-t a hagyományoknak megfelelően ezúttal is bajnokok, kupagyőztesek, gólkirályok, s nem mellékesen az 1975-ös KEK-döntőben és az 1995-ös Bajnokok Ligájában szerepelt futballisták képviselik. Az ipolynyéki Fradi futballünnepre kilátogató szurkolók így többek közt láthatják zöld-fehér mezben Mucha Józsefet, Fischer Pált, Igor Nicsenkót, Bojan Lazicsot, Lászka Balázst, Szenes Sándort, Holló Richárdot, s persze másokat is, sőt, meglepetésvendég is a zöldekkel tart az Ipoly menti községbe.

A Ferencváros küldöttsége kisebb, nagyobb ajándékokkal, klubot népszerűsítő kiadványokkal már jóval a kezdés előtt megérkezik Ipolynyékre, hogy több órát együtt töltsön a szlovákiai Fradi-szurkolókkal, ez által legyen idő a helyi és környékbeli fradistákkal való találkozásra, beszélgetésre és közös fotózásra.

Cikkajánló

Centenáriumi Fradi-juniális Ágfalván

Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.

A keleti végeken lép pályára a Fradi öregfiúk csapata

Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.

Fradi-gála Sarkadon, ZTE–FTC Telekesen

Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.

Nézze együtt a BL-döntőt Telek Andrással!

Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?

Felvidéki fociünnep a Fradi öregfiúk csapatával

Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.

Élményt és reményt vittek legendáink a Jászságba

Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.

Pünkösdi Fradi-gála a Jászság szívében

Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.

Rangadóval zárta a szezont öregfiúk csapatunk

Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin