2019. május 20.
Bajnok lett az öregfiúk csapat!
Öregfiúk csapatunk Józsi, Holló, Lisztes és Szenes góljával 4-0-ra verte a Budafokot, és bajnok lett.

A bajnoki címért játszó öregfiúk csapatunk azonnal nekiesett a Budafoknak az aranyérem szempontjából sorsdöntő mérkőzésen. Az első negyedórában két lehetőségünk volt a gólszerzésre: előbb Fehér átlövése ment mellé, majd Lisztes szöglete után Holló fejelt a rövid sarokról mellé.

A 15. percben aztán meglett a vezetés: Holló ment el a jobboldalon az alapvonalig, majd visszagurított középre, Józsi pedig jobbal, közelről a léc alá emelt (1-0).

Nem sokkal később nagy kapusbravúr kellett hozzá, hogy maradjon az előny: Szabó Z. közeli, lapos lövését bravúrral védte Nagy.

Ezen kívül szinte végig a mieinknél volt a labda. A 27. percben Lazic növelhette volna az előnyt, de 14 méteres, lapos lövését blokkolták a vendégek.

A második játékrész elején is csak centikre voltunk a második találattól: Lászka kapott szép labdát, majd ügyesen becsapta emberét, jól is centerezett Hollónak, akinek a lövését bravúrral fogta a kapus, a kipattanót pedig Lazic lőtte centikkel a jobb sarok mellé.

Fél perccel később azonban már összejött a gól, miután Holló lőtte ki 12-ről a jobb sarkot (2-0).

A következő támadásból pedig ismét eredményesek voltunk: Lisztes 18 méteres, helyezett lövésébe, a kapus csak beleérni tudott, a labda a bal alsóban kötött ki (3-0).

Nemcsak elöl, hátul is jól teljesítetünk, Nagy G. a játékrész közepén újabb nagy bravúrral tartotta nullán az ellenfelet.

A 70. percben kiüteséssé tettük a sikert: Szenes 14 méterről lőtte ki a bal alsót (4-0).

Öregfiúk csapatunk így egy mérkőzéssel a bajnokság vége előtt behozhatatlan előnyre tett szert, és a tavalyi szezon után ismét megszerezte a bajnoki címet!

Öregfiúk bajnokság, 21. forduló

FTC-Budafok 4-0 (1-0)

FTC: Nagy G. – Szűcs (Lászka, a félidőben), Telek (Földesi, 55.), Keller, Fehér (Tóth R., 55.) – Lazic (Jordáki, 62.), Lisztes, Szekeres, Józsi (Ujfalusi, 62.) – Palásthy (Szenes, a félidőben), Holló (Lengyel, 57.)

G.: Józsi (15.), Holló (43.), Lisztes (47.), Szenes (70.)

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.