2021. szeptember 20.
Dobbant a Fradi-szív, bravúros pontszerzés Kispesten
A sérülésektől megfogyatkozott öregfiúkcsapatunk hősiesen küzdve, 3-3-as döntetlent játszott a Honvéddal.

Nehéz mérkőzés várt öregfiúkcsapatunkra a Honvéd otthonában, ugyanis keretünket sérülések és betegségek is sújtották az utóbbi napokban. Nem voltak tehát kedvezőek az előjelek...

A találkozó ennek ellenére jól indult a mi szempontunkból, hiszen bajnoki címvédő csapatunk Palásthy Norbert révén megszerezte a vezetést a 15. percben, miután játékosunk jól lépett ki őrzői közül, majd okosan lőtt a hálóba (0-1). Ezt követően a hazaiak átvették az irányítást, és több veszélyes támadásti is vezettek a mieink ellen a széleken. Végül ezekből kettőt sikerült gólra váltaniuk, így a Honvéd megfordította az állást (2-1). Azonban a mérkőzés során először megdobbant a Fradi-szív, és Bojan Lazic kiváló labdája után Jordáki Norbert lőtt szép gólt még a szünet előtt (2-2).

A fordulás után továbbra is a Honvéd játszott mezőnyfölényben a hősiesen védekező FTC ellen. A kispestiek a szélek megbontása mellett átlövésekkel is próbálkoztak, ám védelmünk állta a sarat. Hiába vesztettük el sérülés miatt már az első félidőben Csizmadia Csabát a védelem tengelyéből, Szűcs Mihály és Szeiler József remekül irányította a csapatot a Honvéd támadásainál.

Azonban a hazaiak nyomása újabb góllá érett a 49. percben, ám ekkor jött az újabb fordulat, és Jordáki Norbert egy mintaszerű beadást követően ismét egalizált. A hátralévő időben ellenfelünk mindent megtett az újabb gólért, de csapatunk védelme és a Fradi-szív kitartott. Habár mind a két oldalon akadtak lehetőségek, maradt a 3-3-as döntetlen, és a pontosztozkodás. A sok hiányzó ellenére a szívét-lelkét kitevő csapatunk abszolút megérdemelt ponttal távozott a kispestiek otthonából. A lefújás után Szűcs Mihály értékelt.

- Úgy érzem ezen a találkozón a Fradi-szív megint dominált, hiszen egy jóval fiatalabb együttessel kellett kiállnunk a sok hiányzónk miatt. Megmutattuk, hogy milyen csapatunk van, bizonyítottuk, hogy csapatként hogyan tudunk küzdeni a Fradiért, és azt gondolom értékes, megérdemelt pontot szereztünk.

Az öregfiúkcsapatunk legközelebb az RTK-t fogadja szeptember 27-én, hétfőn 19.30-tól.

Labdarúgás, Öregfiúk I. osztály

3. forduló

Honvéd BKE - FTC 3-3 (2-2)

Budapest, Honvéd MFA Utánpótlás Központ. Játékvezető: Horváth János

FTC: Szabó - Ebedli, Csizmadia (Lengyel, 30.), Szeiler, Keller - Bojan, Szűcs - Bubcsó (Ódor, 20.), Palásthy, Jordáki - Zsolnai (Horváth, 20., majd Jovánczai, 41.) – Vezetőedző: Dzurják József

Gólszerzők: Szűcs (28., ög.), Tóth (33.), Zana (49.), illetve Palásthy (15.), Jordáki (38., 51.)

Bubcsó-mesterhármassal fölényes győzelem

A múlt heti örökrangadón elszenvedett vereség után gyorsan javított öregfiúk-csapatunk.

Oda a veretlenség

Gólgazdag mérkőzésen 6-3-as vereséget szenvedtünk az MTK-tól.

Döntetlennel maradtunk veretlenek

Parázs hangulatú mérkőzésen döntetlennel maradt veretlen öregfiúk csapatunk.

Fradi-ünnep Hévízen

Rendületlenül és nagy sikerrel járja az országot a Ferencváros öregfiúk labdarúgó bajnokcsapata.

Magabiztos győzelmet arattunk az RTK ellen

Szép gólokkal, kiütéses sikerrel zárta öregfiúkcsapatunk az RTK elleni bajnokit.

Fradi-ünnep a bajnokcsapattal Nagyvázsonyban

Az FTC öregfiúk bajnok labdarúgócsapata a Szent Mihály-napi Pásztorünnepen lép majd pályára.

Fradi-ünnep a partiumi Kaplonyban

Szeptember 18-án szombaton a partiumi Kaplonyban lép pályára öregfiúk csapatunk.

Hidegzuhany után magabiztos győzelem

Hátrányból fordítva, látványos gólokat lőve magabiztos győzelmet aratott öregfiúkcsapatunk.