2021. április 26.
Döntetlen a rangadón
Kétszer is vezetett öregfiúk csapatunk, mégis meg kellett elégedni a döntetlennel a Honvéd elleni rangadón.

Listavezető öregfiúk együttesünk a tabellán közvetlenül mögötte helyezkedő Honvédot fogadta a Népligetben, és már az 5. percben első öregfiúk meccsét játszó Sitku Illés góljával megszerezte a vezetést (1-0). Azonban nem sokáig örülhettünk az előnynek, egy perccel később Bárányos közelről egyenlített (1-1).

A folytatásban sem álltak le a csapatok, a 13. percben Lisztes remek passzával Jovánczai lépett ki a védők közül, majd okosan a rövid alsó sarokba helyezte a labdát (2-1). Ezt követően sem örülhettünk sokáig a vezetésnek, ugyanis a Honvéd hét perccel később másodszor is egalizált.

Nagy iramú, jó mérkőzést játszott a két csapat, a félidő hajrájában a Fradi kapusa, Szabó Gábor bravúrosan védett, míg a túloldalon Sitku lövése csattant a kapufán. A szünet után továbbra is nagy küzdelem zajlott a pályán, mindkét csapat a győzelemre tört, itt is ott akadtak helyzetek, ám vagy a csatárok nem voltak elég pontosak, vagy a két kapus hárított.

Maradt a döntetlen, amellyel címvédő öregfiúk csapatunk továbbra is vezeti a tabellát, de már csak egy ponttal az MTK, és hárommal Honvéd előtt. A bajnokságból négy forduló van hátra, Dzurják József együttese legközelebb a Goldball otthonában lép pályára, majd két hazai fellépés következik.

Dzurják József (vezetőedző): - Ahogy az várható volt, parázs hangulatú mérkőzést játszottunk a rivális Honvéddal. Kétszer is megszereztük a vezetést, de sajnos így sem sikerült megnyerni a találkozót. Összességében nézve azt kell mondanom, hogy igazságos eredmény született. A hátralevő négy mérkőzésen a saját kezünkben van a sorsunk, és reméljük ismét sikerül megszereznünk a bajnoki címet.

Öregfiúk bajnokság, 17. forduló
FTC – Honvéd 2-2 (2-2)

FTC: Szabó G. - Ebedli, Balog, Keller (Telek, 71.) Szűcs - Bognár, Lazic, Lisztes - Sitku, Palásthy (Ujfalusi, 64.), Jovánczai

Gólszerzők: Sitku (6.), Jovánczai (13.), illetve Bárányos (7.), Patkó (20.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.