Öregfiúk csapatunk a Halásztelek ellen mérkőzött a Népligetben. Rosszul indult a találkozó a mieink számára, hiszen az ellenfél egy közeli fejessel vezetést szerzett (0-1). Ezután átvettük a meccs irányítását, és egy parádés Palásthy-Jovánczai összejáték után utóbbi centikkel lőtt a jobb sarok mellé. Továbbra is támadásban maradtunk, majd egy Lisztes-Palásthy-Jovánczai akció végén már bekerült a labda a hálóba Jovánczai Zoltán révén (1-1).
A szünet után Lisztes Krisztián remek labdájával a csereként beállt Jordáki Norbert lépett ki a védők közül, majd látványos mozdulattal emelte a hálóba a labdát (2-1). Irányítottuk a játékot, semmi jel nem utalt arra, hogy bármi gond lehet, ám egy ártatlan szituációból büntetőt ítéltek ellenük, amit az ellenfél értékesített (2-2). Néhány perccel későb a cserekét beállt Lengyel Bélát buktatták a tizenhatoson belül, ám Jovánczai büntetőjét a vendégek kapusa lábbal hárította. Támadtunk tovább a győzelemért az utolsó percekben is, de vagy a kapus védett bravúrral vagy néhány centit a mi játékosaink tévesztettek. A váratlan döntetlen ellenére a saját kezünben van a sorsunk, hiszen ha a hátralévő két fordulóban győzünk, akkor újabb bajnoki címet ünnepelhetünk.
Öregfiúk bajnokság, 20. forduló
FTC-Halásztelki FC 2-2 (1-1)
FTC: Szabó G. – Ebedli, Balogh Z., Telek, Fehér Á. - Szekeres, Lisztes - Győri R.(Szeiler, 74.), Szenes (Jordáki, 41.), Jóvánczai - Palásthy (Lengyel, 51.)
Gólok: Jovánczai (24.), Jordáki (49.), illetve Balogh (10.), Szécsi (54.)
Sárga lap: Fehér Á. (55.), illetve Légrády (67.)
A mieink a bajnokság utolsó előtti fordulójában hat gólt rúgva győzték le a BAK csapatát.
Öregfiúk csapatunk mindkét félidőben hat gólt rúgva győzte le a XV. Kerületi Issimo SE csapatát.
Csapatunk csere nélkül kellett, hogy lejátssza a meccset, melyen már 2-0-ra is vezetett az ellenfél.
Öregfiúk csapatunk nyolcgólos meccsen, az utolsó percben kapott gólnak köszönhetően játszott döntetlent.
Kilenc gólt, és kiütéses 8-1-es FTC-sikert hozott a hétfői, B&K Mélykút elleni találkozó.
Újrajátszották az 1996-os BVSC-FTC bajnoki döntőt a Szőnyi úton. Mutatjuk a legjobb jeleneteket – VIDEÓ!
Négy győztes bajnoki után az MTK otthonában szenvedtük el idei első vereségünket.
Öregfiúk mérkőzés, közönségtalálkozó, fotózások és persze klublegendáink sora várja az érdeklődőket.