2021. május 17.
A döntetlennel is az élen maradtunk
Nagy küzdelemben, büntetőt hibázva, 2-2-es döntetlenre végzett öregfiúk csapatunk a Halásztelek ellen.

Öregfiúk csapatunk a Halásztelek ellen mérkőzött a Népligetben. Rosszul indult a találkozó a mieink számára, hiszen az ellenfél egy közeli fejessel vezetést szerzett (0-1). Ezután átvettük a meccs irányítását, és egy parádés Palásthy-Jovánczai összejáték után utóbbi centikkel lőtt a jobb sarok mellé. Továbbra is támadásban maradtunk, majd egy Lisztes-Palásthy-Jovánczai akció végén már bekerült a labda a hálóba Jovánczai Zoltán révén (1-1)

A szünet után Lisztes Krisztián remek labdájával a csereként beállt Jordáki Norbert lépett ki a védők közül, majd látványos mozdulattal emelte a hálóba a labdát (2-1). Irányítottuk a játékot, semmi jel nem utalt arra, hogy bármi gond lehet, ám egy ártatlan szituációból büntetőt ítéltek ellenük, amit az ellenfél értékesített (2-2). Néhány perccel későb a cserekét beállt Lengyel Bélát buktatták a tizenhatoson belül, ám Jovánczai büntetőjét a vendégek kapusa  lábbal hárította. Támadtunk tovább a győzelemért az utolsó percekben is, de vagy a kapus védett bravúrral vagy néhány centit a mi játékosaink tévesztettek. A váratlan döntetlen ellenére a saját kezünben van a sorsunk, hiszen ha a hátralévő két fordulóban győzünk, akkor újabb bajnoki címet ünnepelhetünk.

Öregfiúk bajnokság, 20. forduló

FTC-Halásztelki FC 2-2 (1-1)

FTC: Szabó G. – Ebedli, Balogh Z., Telek, Fehér Á. - Szekeres, Lisztes - Győri R.(Szeiler, 74.), Szenes (Jordáki, 41.), Jóvánczai - Palásthy (Lengyel, 51.)

Gólok: Jovánczai (24.), Jordáki (49.), illetve Balogh (10.), Szécsi (54.)

Sárga lap: Fehér Á. (55.), illetve Légrády (67.)

FRISS TABELLA ITT

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.