Június 27-én, szombaton érdekes, színes programmal ünnepli a Dunavarsányi TE a 100. születésnapját, amelynek fénypontjaként a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata játszik a helyi old-boy együttes ellen. A budapesti agglomerációhoz tartozó kisvárosban reggeltől utánpótlástornát is rendeznek, aztán az egész napos centenáriumi rendezvénysorozat megkoronázásaként 16 órakor lépnek pályára az egykori kedvencek.
Komoly érdeklődés övezi az ünnepet, amelyre az FTC gólkirállyal, bajnokokkal, kupagyőztesekkel, az 1995-ös Bajnokok Ligája csoportkörében szerepelt labdarúgókkal a soraiban érkezik, így a szurkolók többek közt találkozhatnak Keller Józseffel, Szűcs Mihállyal, Dejan Milovanoviccsal, Fischer Pállal, Mátyus Jánossal, Bojan Laziccsal, Szenes Sándorral, Fehér Ádámmal, Bánki Józseffel, Jovánczai Zoltánnal, és persze másokkal is. A ferencvárosi küldöttség már jóval a kezdés előtt megérkezik a Szigetszentmiklóshoz közeli Dunavarsányba a klub centenáriumi ünnepségére, ezáltal a szurkolóknak bőven lesz ideje és lehetősége a népszerű Fradi játékosokkal való beszélgetésre, közös fotók készítésére is, amely a meccs után folytatódhat. A hagyományokat megidézve, a Ferencvárosban az utolsó percekben a dunavarsányi találkozón is pályára lép a vendéglátók közül egy-két - maguk közül kiválasztott - labdarúgó, aki(ke)t tiszteletbeli csapattaggá avatnak Kellerék. A mélyfradista szervezők szombaton igazi futballünnepre, nagyszerű hangulatra számítanak a Dunavarsányi TE sporttelepén rendezendő Fradi-gálán.
Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.
Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.
Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.
Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?
Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.
Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.
Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.
Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.