2025. március 19.
Emléktorna és Fradi-ünnep Nagykárolyban
Március 22-én, szombaton ismét Erdélybe látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Március 22-én, szombaton ismét Erdélybe, egészen pontosan a Szatmár-megyei Nagykárolyba hivatalos a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata, amely az idősebb Fleisz Tibor emlékére rendezendő tornán vesz részt a Csengertől mindössze húsz kilométerre található partiumi városban. Az ünnepi eseményen fúvószenekar és remek hangulat várja a szurkolókat, a Ferencvárost pedig ezúttal is több generáció képviseli majd, köztük Szenes Sándor és Patkós Csaba, a Fradi két egykori kitűnő futballistája, akik a közeli Szatmárnémetiben születtek és onnan igazoltak az Üllői útra 1990-ben. Ifjabb Fleisz Tibor irányításával a szervezők szépszámú közönséget várnak a Sodak Arénába a romániai idő szerint 11 órakor kezdődő minitornára, amely délután a helyosztókkal és az ünnepélyes díjátadással ér véget.

Az FTC öregfiúk csapatában bajnokokat, kupagyőzteseket és magyar gólkirályt is láthatnak a nézők, így például Keller Józsefet, Dzurják Józsefet, Bojan Lazicsot, Patkós Csabát, Szenes Sándort, Bánki Józsefet, Fehér Ádámot és még sokan másokat. A hírek szerint több partiumi magyar településről indulnak útnak a zöld-fehér drukkerek a nagykárolyi emléktornára és Fradi-ünnepre. A Ferencváros küldöttsége kisebb, nagyobb ajándékokkal, klubot népszerűsítő kiadványokkal kedveskedik majd a szurkolóknak, no meg az egykori kedvencek közös fotózásra és kiadós beszélgetésre is várják a határon túl élő hűséges fradistákat.

Cikkajánló

Centenáriumi Fradi-juniális Ágfalván

Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.

A keleti végeken lép pályára a Fradi öregfiúk csapata

Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.

Fradi-gála Sarkadon, ZTE–FTC Telekesen

Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.

Nézze együtt a BL-döntőt Telek Andrással!

Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?

Felvidéki fociünnep a Fradi öregfiúk csapatával

Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.

Élményt és reményt vittek legendáink a Jászságba

Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.

Pünkösdi Fradi-gála a Jászság szívében

Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.

Rangadóval zárta a szezont öregfiúk csapatunk

Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin