Március 22-én, szombaton ismét Erdélybe, egészen pontosan a Szatmár-megyei Nagykárolyba hivatalos a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata, amely az idősebb Fleisz Tibor emlékére rendezendő tornán vesz részt a Csengertől mindössze húsz kilométerre található partiumi városban. Az ünnepi eseményen fúvószenekar és remek hangulat várja a szurkolókat, a Ferencvárost pedig ezúttal is több generáció képviseli majd, köztük Szenes Sándor és Patkós Csaba, a Fradi két egykori kitűnő futballistája, akik a közeli Szatmárnémetiben születtek és onnan igazoltak az Üllői útra 1990-ben. Ifjabb Fleisz Tibor irányításával a szervezők szépszámú közönséget várnak a Sodak Arénába a romániai idő szerint 11 órakor kezdődő minitornára, amely délután a helyosztókkal és az ünnepélyes díjátadással ér véget.
Az FTC öregfiúk csapatában bajnokokat, kupagyőzteseket és magyar gólkirályt is láthatnak a nézők, így például Keller Józsefet, Dzurják Józsefet, Bojan Lazicsot, Patkós Csabát, Szenes Sándort, Bánki Józsefet, Fehér Ádámot és még sokan másokat. A hírek szerint több partiumi magyar településről indulnak útnak a zöld-fehér drukkerek a nagykárolyi emléktornára és Fradi-ünnepre. A Ferencváros küldöttsége kisebb, nagyobb ajándékokkal, klubot népszerűsítő kiadványokkal kedveskedik majd a szurkolóknak, no meg az egykori kedvencek közös fotózásra és kiadós beszélgetésre is várják a határon túl élő hűséges fradistákat.
Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.
Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.
Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.
Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?
Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.
Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.
Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.
Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.