2022. október 3.
Erősen hiányos kerettel is a végsőkig küzdöttünk
Öregfiúkcsapatunk közel járt az egyenlítéshez, ám végül az MTK nyerte az örökrangadót.

Öregfiúk együttesünkre örökrangadó várt az MTK ellen. Sajnos a mieink részéről sok játékos hiányzott sérülés, illetve betegség miatt, többek között Lisztes Krisztiánt, Szekeres Tamást és Balog Zoltánt is nélkülöznünk kellett. Ennek ellenére az első félidőben sikerült meglepnünk az MTK-t a jó védekezéssel, sőt, egy szöglet után Csiszár Zoltán révén a vezetést is megszereztük. Nem sokkal az első félidő vége előtt könnyű síppal büntetőt ítéltek ellenünk, amit a vendégek értékesítettek is.

A fordulás után hiába próbáltunk cserékkel frissíteni, az MTK kétgólos előnybe került. A mieink azonban nem adták fel, dobbant a Fradi-szív, és Gyepes Gábornak sikerült szépíteni, majd ezt követően is több lehetőségünk volt az egyenlítésre, szó szerint beszorítottuk az MTK a saját kapuja elé. Azonban a hajrára már teljesen kinyíltunk hátul, amit a kékeknek sikerült kihasználni, és ezzel 4-2-re megnyerték a mérkőzést.

- Nem voltunk könnyű helyzetben a sok hiányzó miatt, ráadásul a másik oldalon egy kiváló összeállítású MTK várt minket. Ennek ellenére megint egységesek voltunk, a hajrában mindent egy lapra feltéve mentünk előre az egyenlítésért, és ahogy ilyenkor lenni szokott, az ellenfél kihasználta a hibánkat, és lezárta a meccset – mondta a találkozó után játékosunk, Szűcs Mihály.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 6. forduló

FTC- MTK 2-4 (1-1)

FTC: Nagy G. - Völgyi, Gyepes, Szűcs M. (Ujfalusi, 41.), Csiszár - Keller (Jáky, 41.), Vén (Takács, 64.), Bubcsó, Ebedli (Kazi, 50.) - Jordáki (Sowunmi, 53.), Palásthy (Kovács N., 71.)

Gólszerzőink: Csiszár (15.), Gyepes (48.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.