2022. március 6.
Fradi-ünnep és közönségsiker Biatorbágyon
A szépszámú publikum örömmel és szeretettel fogadta az egykori kedvenceket.

A hét végén komoly közönségsikert aratott a Ferencváros öregfiúk labdarúgó-bajnokcsapatának biatorbágyi fellépése. A szépszámú publikum örömmel és szeretettel fogadta az egykori kedvenceket, ráadásul kuriózumszámba ment, hogy az 1995-ös Bajnokok Ligája-csoportkörben szerepelt együttesből heten is pályára léptek a festői környezetben található Iharos-sporttelepen.

A klasszikus BL-gárdából szinte a komplett védelem, Szűcs Mihály, Telek András, Dejan Milovanovics, Keller József, a középpályáról Lisztes Krisztián és Vincze Ottó, míg a csatársorból Zoran Kuntics is a kezdő tizenegyben kapott helyet a Budakörnyéki öregfiúk elleni találkozón, említettek mellett pedig olyan hajdani remek ferencvárosi futballisták is stoplist húztak, mint Fischer Pál, Ebedli Zoltán, Bojan Lazics és Schultz Levente, míg a meccset a korábbi kitűnő játékvezető, Arany Tamás dirigálta.

Újabb kuriózumként a mérkőzést a pálya széléről Menczer Tamás kommentálta, a televízióban ugyanis 2013 március 10-én ő közvetítette az Albert Flóriánról elnevezett régi Üllői úti stadion utolsó bajnoki mérkőzését, az Újpest elleni rangadót, amelyet a Fradi Vladan Csukics utolsó percben szerzett góljával 2-1-re nyert meg. A sok-sok fradista folyamatosan nosztalgiázott is a lelátón, a fergeteges hangulatról pedig Várkonyi Attila, alias, Dj. Dominique gondoskodott, aki hűséges Ferencváros szurkolóként, egyben igazolt öregfiúk-játékosként a második félidőben pályára is lépett a zöldeknél.

Az FTC Zoran Kuntics, Jordáki Norbert és Vincze Ottó góljaival végül 3-2-re győzött, ezen a hétvégén azonban mindenki nyert, aki kilátogatott a biatorbágyi sporttelepre, rengeteg közös fotó készült, a gyermekek és a felnőttek egyaránt örömmel élték meg a Fradi-ünnepet.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.