
A Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata tovább folytatja országjárását, így június 26-án, szombaton, Faddon, egy nappal később Agyagosszergényben lép pályára. A hajdani kedvencekkel előbb a Tolna megyei Faddon találkozhatnak a szurkolók. Az ünnepi fellépésre már jóval a 18 órakor kezdődő mérkőzés előtt megérkezik a Ferencváros küldöttsége, köztük a hajdani gólkirály Fischer Pállal, aki díjakat is átad majd. Faddon bajnokokat, kupagyőzteseket láthatnak a pályán a nézők, így például a már említett és a világhírű Ajaxban is megfordult Fischer Pált, továbbá Szenes Sándort, Kincses Sándort, Kriston Attilát, Czéh Lászlót, Holló Richárdot és egy világbajnok is a zöldekkel tart. A zöldek nagy örömmel és lelkesedéssel utaznak Faddra, s természetesen a mérkőzést követően is lesz lehetőség a fradistákkal való közös beszélgetésre és fotózásra.
Június 27-én, vasárnap aztán már a Kapuvárhoz közeli, Agyagosszergénybe várják az FTC öregfiúk labdarúgóit, amikor is a friss bajnokcsapat a Győr-Moson-Sopron-megyei község búcsújának fénypontjaként lép pályára délután 15 órakor. A Ferencvárost az agyagosszergényi ünnepi fellépésen is több generáció tagjai képviselik, többek közt többszörös bajnokok és kupagyőztesek is, éppenséggel Keller Józsefet, Balog Zoltánt, Fischer Pált, Topor Antalt, Szenes Sándort, Lászka Balázst is láthatják a kilátogató szurkolók. Az FTC küldöttsége mindkét helyszínre kisebb ajándékokkal, klubot népszerűsítő szóróanyagokkal érkezik, és örömmel várja a szurkolókat a Fradi ünnepen nosztalgikus beszélgetésre és közös fotózásra egyaránt.
A szurkolóknak lesz lehetősége a népszerű Fradi játékosokkal való beszélgetésre, közös fotók készítésére is.
Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.
Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.
Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.
Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?
Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.
Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.
Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.