2021. augusztus 13.
Fradi ünnep Pécsett és Lövőn
Az FTC küldöttsége mindkét helyszínre kisebb ajándékokkal, klubot népszerűsítő szóróanyagokkal érkezik.

Továbbra is nagy sikerrel járja az országot a zsinórban négy bajnoki címet nyert Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata, amely augusztus 14-én, szombaton, Pécsett, egy nappal később pedig Lövőn lép pályára. A hajdani kedvencekkel előbb Baranya megye fővárosában találkozhatnak a szurkolók, amikor is a Pécsi Vasasi Bányász megalakulásának 100. évfordulóját ünneplik a Fradi fellépésével. Természetesen a csapat már jóval a 17.30-kor kezdődő centenáriumi mérkőzés előtt megérkezik a nagyon szép környezetben található sporttelepre, köztük a hajdani gólkirály Fischer Pállal, továbbá bajnokokat, kupagyőzteseket, az 1995-ös Bajnokok Ligájában szerepelt futballistákat is láthatnak a pályán a nézők, így Telek Andrást, Lisztes Krisztiánt, Keller Józsefet, Bojan Lazicsot, Szenes Sándort, Józsi Györgyöt, Holló Richárdot és másokat is, sőt, meglepetésvendég is a zöldekkel tart. A Ferencváros küldöttsége nagy örömmel és lelkesedéssel utazik Pécsre, ahol már tavaly is nagy sikerrel lépett pályára, s természetesen a mérkőzést követően most szombaton is lesz lehetőség a fradistákkal való közös beszélgetésre és fotózásra.

Augusztus 15-én, vasárnap aztán már ismét a Fertő tó közelében, Lövőn várják az FTC öregfiúk labdarúgóit, amikor is a bajnokcsapat a Győr-Moson-Sopron-megyei község búcsújának fénypontjaként lép pályára délután 16 órakor. A Ferencvárost a lövői ünnepi fellépésen is több generáció tagjai képviselik, többek közt többszörös bajnokok és kupagyőztesek is, így aztán Keller Józsefet, Balog Zoltánt, Bognár Zsoltot, Fischer Pált, Dukon Bélát, Szenes Sándort, Bojan Lazicsot, Józsi Györgyöt is láthatják a gyepen a kilátogató szurkolók. Az FTC küldöttsége mindkét helyszínre kisebb ajándékokkal, klubot népszerűsítő szóróanyagokkal érkezik, és örömmel várja a szurkolókat a Fradi ünnepen nosztalgikus beszélgetésre, közös fotózásra egyaránt!

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.