2021. augusztus 13.
Fradi ünnep Pécsett és Lövőn
Az FTC küldöttsége mindkét helyszínre kisebb ajándékokkal, klubot népszerűsítő szóróanyagokkal érkezik.

Továbbra is nagy sikerrel járja az országot a zsinórban négy bajnoki címet nyert Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata, amely augusztus 14-én, szombaton, Pécsett, egy nappal később pedig Lövőn lép pályára. A hajdani kedvencekkel előbb Baranya megye fővárosában találkozhatnak a szurkolók, amikor is a Pécsi Vasasi Bányász megalakulásának 100. évfordulóját ünneplik a Fradi fellépésével. Természetesen a csapat már jóval a 17.30-kor kezdődő centenáriumi mérkőzés előtt megérkezik a nagyon szép környezetben található sporttelepre, köztük a hajdani gólkirály Fischer Pállal, továbbá bajnokokat, kupagyőzteseket, az 1995-ös Bajnokok Ligájában szerepelt futballistákat is láthatnak a pályán a nézők, így Telek Andrást, Lisztes Krisztiánt, Keller Józsefet, Bojan Lazicsot, Szenes Sándort, Józsi Györgyöt, Holló Richárdot és másokat is, sőt, meglepetésvendég is a zöldekkel tart. A Ferencváros küldöttsége nagy örömmel és lelkesedéssel utazik Pécsre, ahol már tavaly is nagy sikerrel lépett pályára, s természetesen a mérkőzést követően most szombaton is lesz lehetőség a fradistákkal való közös beszélgetésre és fotózásra.

Augusztus 15-én, vasárnap aztán már ismét a Fertő tó közelében, Lövőn várják az FTC öregfiúk labdarúgóit, amikor is a bajnokcsapat a Győr-Moson-Sopron-megyei község búcsújának fénypontjaként lép pályára délután 16 órakor. A Ferencvárost a lövői ünnepi fellépésen is több generáció tagjai képviselik, többek közt többszörös bajnokok és kupagyőztesek is, így aztán Keller Józsefet, Balog Zoltánt, Bognár Zsoltot, Fischer Pált, Dukon Bélát, Szenes Sándort, Bojan Lazicsot, Józsi Györgyöt is láthatják a gyepen a kilátogató szurkolók. Az FTC küldöttsége mindkét helyszínre kisebb ajándékokkal, klubot népszerűsítő szóróanyagokkal érkezik, és örömmel várja a szurkolókat a Fradi ünnepen nosztalgikus beszélgetésre, közös fotózásra egyaránt!

Cikkajánló

Centenáriumi Fradi-juniális Ágfalván

Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.

A keleti végeken lép pályára a Fradi öregfiúk csapata

Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.

Fradi-gála Sarkadon, ZTE–FTC Telekesen

Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.

Nézze együtt a BL-döntőt Telek Andrással!

Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?

Felvidéki fociünnep a Fradi öregfiúk csapatával

Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.

Élményt és reményt vittek legendáink a Jászságba

Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.

Pünkösdi Fradi-gála a Jászság szívében

Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.

Rangadóval zárta a szezont öregfiúk csapatunk

Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin