2023. június 1.
Fradi-ünnep Rábapatyon és Fehérgyarmaton
Június 3-án, szombaton Rábapatyon, 4-én, vasárnap Fehérgyarmaton találkozhatnak a kedvencekkel.

Itt a nyár, és indul a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapatának országjáró turnéja, amelynek első állomásán június 3-án, szombaton Rábapatyon, majd egy nappal később az ország másik felén, Fehérgyarmaton lép pályára az együttes. A hajdani kedvencekkel előbb a Vas vármegyei községben, a Sárvár közelében található Rábapatyon találkozhatnak a szurkolók, ahol a helyi klub, a Rábapatyi KSK húsz évvel ezelőtti megyei bajnoki címének ünneplésére kerül sor az FTC részvételével. Az ünnepi eseményre már jóval a 16 órakor kezdődő mérkőzés előtt megérkezik a Ferencváros küldöttsége, köztük az 1975-ös KEK-fináléban, és az 1995-ös Bajnokok Ligája csoportkörében szerepelt labdarúgókkal, továbbá bajnokokat, kupagyőzteseket is láthatnak a nézők a rábapatyi sporttelepen, így például Mucha Józsefet, Bojan Lazicsot, Józsi Györgyöt, Bubcsó Norbertet, Szalai Tamást, sőt két hajdani honi gólkirály, Fischer Pál és Igor Nicsenko is pályára lép az FTC együttesében. A zöldek nagy örömmel és lelkesedéssel utaznak Rábapatyra, s természetesen a mérkőzést követően is lesz lehetőség a fradistákkal való közös beszélgetésre és fotózásra is.

Másnap, június 4-én aztán már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyébe, egészen pontosan Fehérgyarmatra várják az FTC öregfiúk labdarúgóit. A Fradi-ünnepre a Fehérgyarmati Deák SE Családi nap, továbbá az Összetartozás napja keretében kerül sor, a nagy érdeklődéssel várt gálamérkőzés pedig délután 14 órakor kezdődik. A Ferencvárost az ünnepi fellépésen is több generáció – éppenséggel a KEK-fináléban és a Bajnokok Ligája csoportkörében is szerepelt – játékosai képviselik, köztük többszörös bajnokok és kupagyőztesek, így például Mucha Józsefet, Szűcs Mihályt, Telek Andrást, Bojan Lazicsot, Fehér Ádámot, Bubcsó Norbertet, továbbá a nyolcvanas évek végén az Ajax Amszterdamban is futballozó korábbi gólkirályt, Fischer Pált is láthatják a drukkerek a fehérgyarmati sporttelepen. Az FTC küldöttsége a Szamos menti városba is kisebb, nagyobb ajándékokkal, klubot népszerűsítő szóróanyagokkal érkezik, s persze a látványos Fradi ünnepen örömmel várja a szurkolókat nosztalgikus beszélgetésre és közös fotózásra egyaránt.

Cikkajánló

Centenáriumi Fradi-juniális Ágfalván

Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.

A keleti végeken lép pályára a Fradi öregfiúk csapata

Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.

Fradi-gála Sarkadon, ZTE–FTC Telekesen

Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.

Nézze együtt a BL-döntőt Telek Andrással!

Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?

Felvidéki fociünnep a Fradi öregfiúk csapatával

Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.

Élményt és reményt vittek legendáink a Jászságba

Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.

Pünkösdi Fradi-gála a Jászság szívében

Pünkösdhétfőn Jászalsószentgyörgyön lépnek pályára legendáink. A meccs bevétele jótékony célokat szolgál.

Rangadóval zárta a szezont öregfiúk csapatunk

Már az utolsó előtti fordulóban bajnok lett a Honvéd, amely 4–2-re nyert a Népligetben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin