2022. május 16.
Gólzápor és Kuznyecov mesterhatos
Öregfiúk labdarúgócsapatunk szenzációs játékkal és látványos gólokkal 9-1-re győzte le a BVSC-t.

Nagyszerűen kezdtük a találkozót, ugyanis Jordáki átadása után Kuznyecov adta meg a mérkőzés alaphangját, majd tíz perccel később büntetőből egyenlített a BVSC. Nem sokáig örülhetett a hazai együttes, ugyanis pillanatokkal később ismét Jordáki hozta helyzetbe Kuznyecovot, aki másodszor előnyhöz juttatott minket. A továbbiakban sem vettek vissza a mieink, második gólpassza után Jordáki harmadszor is kiosztott egy asszisztot, ezúttal Lisztes volt eredményes. A harmadik Fradi-gól után megtört a sorminta, ugyanis Jordáki nem előkészítőként került főszerepbe, hanem gólszerzőként, majd a félidő zárásaként Kuznyecov meglőtte mesterhármasát, így 5-1-es előnnyel mentünk a pihenőre.

A fordulás után továbbra is nagyszerűen, szép futballt bemutatva játszottunk a kilátogató Fradi-szurkolók előtt, akiket a folytatásban előbb Kuznyecov, majd Jordáki szolgált ki. A hajrában előbbi még két gólt lőtt, ezzel beállítva a 9-1-es végeredményt, ráadásul a második félidőben a születésnapos korábbi magyar bajnok atlétánk, Kazi Tamás is pályára lépett. Érdekesség, hogy Szergej Kuznyecov a legutóbbi három bajnokiján immáron 13-szor volt eredményes.

A találkozó után Lisztes Krisztián értékelt: - Fantasztikusan játszottunk, Kuznyecov egyszerűen parádés volt, de minden csere megtette a magáét. Az egyenlítés után meg kellett törni az ellenfelet, így magasabb fokozatra kapcsoltunk, a harmadik gól után pedig már nem volt kérdés. Mindenki hozzá tudta tenni a magáét. Ez a mérkőzés nem csak kívülről volt élvezetes, hanem belülről is, szuper volt.

Férfi labdarúgás,
öregfiúk I. osztály, 20. forduló

BVSC-Zugló – FTC 1-9 (1-5)

FTC: Szabó – Szűcs (Ebedli), Gyepes, Marco (Ujfalusi), Fehér (Zsolnai( – Lazic (Szalai), Szekeres – Jordáki, Lisztes (Takács), Józsi (Kazi) – Kuznyecov.
Vezetőedző: Dzurják József

Gólok: Füzi (19. – büntető), illetve Kuznyecov (12., 27., 32., 47., 73., 79.), Lisztes (25.), Jordáki (30., 65.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.