2022. október 10.
Gólzáporos győzelmet arattunk
Öregfiúk csapatunk 8-1-es kiütéssel nyert a Goldball ellen a Népligetben.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a Goldball ellen mérkőzött meg a bajnokság 7. fordulójában. Hamar megszereztük a vezetést Fehér Ádám révén, majd a 8. percben Palásthy Norbert növelte az előnyt. Ezt követően ugyan a Goldball szépíteni tudott, de jött a 13. percben Völgyi Dániel, aki visszaállította a kétgólos különbséget. Tíz perccel később Palásthy ismét betalált, így 4-1-es vezetéssel mehettünk a szünetre.

A folytatásban sem maradtunk Fradi-találat nélkül. Jordáki Norbert is feliratkozott a gólszerzők közé, ahogy kicsivel később Lengyel Béla is, aki fejjel volt eredményes. Nem álltunk le, jött megint Palásthy, aki mesterhármast szerzett, sőt, a hajrában újabb találatot jegyzett, így az öregfiúk 8-1-es kiütéssel győztek a Goldball ellen.

- A bemelegítésnél mindig óriási gólokat lövök, de most mindent kihagytam a talákozó előtt. Aztán ezzel szemben a mérkőzésen jól gazdálkodtam a helyzeteimmel, jól ment a játék nekem is, és az egész csapatnak egyaránt. Sokan voltunk, minőségi csapat tudott kiállni mind a két félidőben, úgy gondolom, hogy reális különbségű győzelem született - mondta a lefújás után a találkozón négy gólig jutó Palásthy Norbert.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 7. forduló
FTC - Goldball '94 FC 8-1 (4-1)

FTC: Szabó G. - Völgyi (Szalai T., 54.), Gyepes, Dell'elce (Jáky, 62.), Fehér Á. (Takács, 54.) - Lazic (Lengyel, 54.), Keller (Jordáki, 41.) - Ebedli (Csiszár, 41.), Bubcsó, Szekeres (Vén, 54.) - Palásthy

Gólszerzőink: Fehér Á. (4.), Palásthy (9., 24., 67., 76.), Völgyi (14.), Jordáki (54.), Lengyel (60.)

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.