2019. március 25.
Gólzáporos győzelmet arattak az öregfiúk
Öregfiúk labdarúgóink a szünetben már néggyel vezettek, végül 10-3-ra győzték le az örökrangadón az MTK-t.

Listavezető öregfiúk labdarúgócsapatunk az MTK-t fogadta a bajnokság 14. fordulójában.

A Fradi nagyszerűen kezdte az első félidőt egy jó erőkből álló MTK ellen, és Holló két góljával hamar magabiztos vezetést szereztek a zöld-fehérek. A félidőt jelző sípszóig még Lisztes és Bubcsó is eredményesek voltak, így négygólos előnnyel mehetett szünetre Dzurják József csapata.

A Fradi a második félidőben sem lassított, a közelmúlt két sztárja váltott gyorsan gólt a második negyvenöt perc elején. Előbb Kenesei Krisztián szépített, de Lisztes visszaállította a négygólos különbséget. Kenesei újabb két góljával kiegészítette mesterhármasát, és ezzel 5-3-ra felzárkózott az MTK, de innentől nem volt megállás, jött a Fradi-henger: sorrendben Jovánczai, Fehér Ádám, Jordáki, Lazics és ismét Jordáki is betaláltak, így gólzáporos, 8-3-as győzelmet arattunk.

„Nagyszerű napot fogtunk ki, minden játékosom nagyon motiváltan és parádésan futballozott. Egy jó nevekből álló MTK-t gyönyörű gólokat szerezve, ilyen arányban is megérdemelten győztünk le” – nyilatkozta a lefújást követően Dzuják József, az FTC vezetőedzője.

A Fradi ezzel továbbra is magabiztosan vezeti a tabellát.

Labdarúgás, öregfiúk bajnokság
FTC – MTK 10-3 (4-0)
FTC: Nagy T. – Ebedli (Szeiler), Balogh, Keller, Fehér Á. – Lazics (Zsolnai), Szekeres T. (Szenes) – Lisztes (Ulicska), Józsi (Jordáki), Bubcsó (Jovánczai) – Holló (Lengyel). Vezetőedző: Dzurják József.
Gólszerzők: Holló (2), Lisztes (2), Jordáki (2), Bubcsó, Jovánczai, Fehér Á., Lazics.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.