2023. április 11.
Gyepes mesternégyessel kiütéses győzelem
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-0-ra nyert az Ikarus otthonában.

A BVSC-Zugló hazai legyőzése után az Ikarus vendégeként lépett pályára öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Nem indult jól a találkozó, ugyanis már az elején kényszerű okokból kellett cserélnünk: Dell’elce helyére Ebedli érkezett. Percekkel később Bubcsó szöglete után Csiszár fejesével megszereztük a vezetést (0-1). Még az első félidőben magyar bajnok atlétánk, Kazi beadásából Jordáki volt eredményes (0-2), így kétgólos előnnyel mentünk a pihenőre.

A fordulás után ismét Kazi beadása eredményezett gólt, ezúttal Gyepes fejelt a kapuba (0-3). Ha egy üzlet beindul alapon Gyepes az első gólja után nem állt le, rövidesen ismét fejjel volt eredményes (0-4), majd hogy teljes legyen az összkép: lábbal is bevette a hazaiak kapuját (0-5). A hajrában Jordáki is meglőtte a maga második gólját (0-6), majd Gyepes tette fel az i-re a pontot (0-7).

Öregfiúk labdarúgócsapatunk így Gyepes Gábor mesternégyesével, valamint Jordáki duplájával és Csiszár góljával 7-0-s kiütéses győzelmet aratott.

A találkozó után a négy gólt szerzett Gyepes értékelt.

- Kellemes ellenféllel játszottunk, igaz, sokan hiányoztak tőlünk. A mérkőzés nem is indult könnyen, várni kellett az első gólra, de a második félidőben szerencsére ezek futószalagon jöttek. Örülök, hogy négy gólt szereztem ma, ráadásul ebből kettőt fejjel. Így kell tovább játszanunk, és akkor jönni fognak az eredmények.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 15. forduló

Ikarus - FTC 0-7 (0-2)

FTC: Szabó - Szekeres (Kovács, 46.), Szalai (Ujfalusi, 46.), Dell'elce (Ebedli, 15.), Jordáki, Palásthy, Kazi, Fábio, Gyepes, Csiszár, Bubcsó
Vezetőedző: Dzurják József

Gólok: Csiszár (20.), Jordáki (39., 56.), Gyepes (42., 45., 50., 80.)

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.

Fradi-gála a kiskunhalasi Rákóczi Kupán

Napra pontosan öt év után, február 3-án, szombaton ismét Kiskunhalasra látogat a Ferencváros öregfiúk csapata.

Fradi-ünnep hallássérültekkel Karancslapujtőn

Ezúttal is több generáció képviseli a Ferencvárost az ünnepi mérkőzésen.

Öregfiúk: hatgólos győzelem a Dunaharaszti ellen

Palásthy háromszor, Schrancz, Völgyi és Lazicc egyszer-egyszer volt eredményes a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Öregfiúk: háromgólos győzelem az RTK ellen

Schrancz kétszer, Sowunmi egyszer volt eredményes a 3-0-ra megnyert bajnokin.