2021. április 6.
Győzelem szép gólokkal, továbbra is élen az öregfiúk
Címvédő öregfiúk labdarúgó-csapatunk újabb fontos és magabiztos győzelmet aratott.

Bajnoki címvédő öregfiúk labdarúgó-csapatunk az Issimo SE együttesét fogadta a Népligetben. Az ősszel a két együttes egymás elleni mérkőzése elmaradt, a meccset pedig végül nem játszották le, hanem szövetségi döntés szerint 3-0-val jóváírták a három pontot az Issimo javára, így volt miért elégtételt venniük a mieinknek.

Fiatal, gyors és jó erőkből álló ellenféllel került szembe a Ferencváros, ám a technikai tudás mindenképpen mellettünk szólt. A 23. percben szereztük meg a vezetést, amikor Fehér Ádám remekül tört előre a bal oldalon, pontosan centerezett, Palásthy Norbert pedig remekül vette át a labdát, majd a bal alsó sarokba gurított. (1-0)

A 32. percben ismét Fehér Ádám lódult meg Józsi György remek labdájával, az akciót pedig ezúttal saját maga fejezte be, a kapus lába között gurított elegánsan a hálóba. (2-0)

A szünet után néhány perccel egy formás támadás végén Palásthy-Lisztes volt a labda útja, utóbbi lövését a kapus hárította, ám érkezett Józsi György, és a hálóba vágta a kipattanót. (3-0)

Az 56. percben Demeter Gábor révén szépített az ellenfél (3-1), ám csapatunk győzelme nem forgott veszélyben. Magabiztos sikerünkkel továbbra is vezetjük a tabellát.

Dzurják József (vezetőedző): „Volt miért visszavágnunk, az ősszel ugyanis nem túl szimpatikus módon, a fehér asztalnál elvettek tőlünk három pontot. Úgy láttam, ellenfelünk úgy érkezett ide ma is, hogy a pályán is sikerülni fog nekik. De hiába készültek profin, tolódtak, sokat futott a fiatal csapatuk, komoly minőséggel kellett szembesülniük, és szép gólokat szerezve megmutattuk, hogy akkor jó, ha a pályán dőlnek el a dolgok…”

Labdarúgás, öregfiúk bajnokság I.o., 13. forduló
FTC - Issimo SE 3-1 (2-0)
FTC: Szabó G. – Balog, Szűcs (Ujfalusi, 46.), Keller, Szekeres (Ódor, 64.) – Ebedli, Lazic, Fehér – Lisztes, Palásthy (Jordáki, 48.), Józsi (Lengyel, 70.). Vezetőedző: Dzurják József
Gólszerzők: Palásthy (23.), Fehér (32.), Józsi (47.), illetve Demeter (56.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.