Az első két mérkőzését megnyerő öregfiúk labdarúgócsapatunk hétfő este a Monort fogadta az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban az I. osztály 3. fordulójában.
A Fradi a 14. percben Szergej Kuznyecov révén szerzett vezetést, de sokáig nem örülhettünk, mert a monoriaktól Ásoth Dániel öt perccel később kiegyenlített. Alig telt el négy perc és Lengyel Béla góljával újra vezetett a Ferencváros.
A gyors gólváltás után a szünetig már nem született újabb találat, így 2-1-re vezetett a Fradi.
A második játékrészben Halgas István a 60. percben ismét egalizált a Monornak, de tíz perccel később az első gólt szerző Kuznyecovot váltó Bubcsó Norbert beállította a 3-2-es végeredményt.
Öregfiúk csapatunk így harmadik bajnokiján a harmadik győzelmét szerezte és vezeti az I. osztályt. Az FTC legközelebb szeptember 29-én, hétfőn, 19.00-kor a Hidegkúti SC vendége lesz.
FÉRFI LABDARÚGÁS
ÖREGFIÚK, I. OSZTÁLY, 3. FORDULÓ
FTC-Monor 3-2 (2-1)
FTC: Sikur - Ebedli (Zsolnai, 61.), Takács Á., Lengyel (Kazi, 51.), Csiszár, Jovánczai, Palásthy (Kovács N., 56.), Kuznyecov (Bubcsó, 41.), Győri, Leandro, Lazic.
Vezetőedző: Dzurják József.
Gólszerzők: Kuznyecov (14.), Lengyel (23.), Bubcsó (70.), ill. Ásoth (19.), Halgas (60.)
A szurkolóknak lesz lehetősége a népszerű Fradi játékosokkal való beszélgetésre, közös fotók készítésére is.
Rangadóval búcsúzott az öregfiúk-bajnokság, ahol a bajnok és az ezüstérmes csapott össze - VIDEÓ!
Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.
Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.
Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.
Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?
Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.
Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.