2019. március 11.
Hiába a sok helyzet, kikaptak az öregfiúk
Csapatunk rengeteget támadott a BVSC elleni mérkőzésen, ám a vendégek szerezték meg a győzelmet.

Rengeteg helyzetet dolgozott ki öregfiúk csapatunk a tavaszi szezon első, hazai bajnokiján, a BVSC elleni hétfő esti találkozón. Akár a meccset is eldönthettük volna az első játékrészben, gól ennek ellenére nem született, 0-0-val fordulhattak az együttesek.

A második félidőben egy jól eltalált lövéssel a vendégek szereztek vezetést, de egy szép támadás végén Lengyel Béla egyenlíteni tudott. A mieink végig egykapuzták az összecsapást, és támadtak a győzelemért, ám ellenfelünk a hajrában egy kontrából el tudott menni, értékesítette is helyzetét, ezzel a BVSC nyert (1-2).

Csapatunknak ebben a szezonban ez volt az első veresége.

- A első félidőben nagyon sok lehetőségünk volt, de sajnos ezeket mind kihagytuk. Ezután idegessé vált a csapat, nehezen viselte az ellenfél stílusát. Sokszor nem a játékra koncentráltunk, ezért a végén nem hogy megnyertük a találkozót, hanem még el is vesztettük – értékelt csalódottan a mieinket irányító Dzurják József.

Öregfiúk, I. osztály, 12. forduló

FTC-BVSC 1-2 (0-0)

FTC: Nagy G. – Szűcs (Ebedli), Balog, Keller, Fehér (Lengyel) – Lazic (Földesi), Szekeres – Bubcsó (Jordánki), Lisztes (Szenes), Józsi – Holló (Ujfalusi)

Gólszerzőnk: Lengyel

Aranypillanatok - így lett bajnok az öregfiúk csapat

Remek megmozdulások, szép gólok, majd megérdemelt ünneplés. Videón az öregfiúk bajnoki címe.

Bajnok lett az öregfiúk csapat!

Öregfiúk csapatunk Józsi, Holló, Lisztes és Szenes góljával 4-0-ra verte a Budafokot, és bajnok lett.

Jovánczai mesterhármasával újabb lépés a címvédés felé

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 6-1-re nyert a Pénzügyőr ellen.

Döbröközben a Fradi

Öregfiúk csapatunk május 11-én Tolna megyébe látogat!

Négygólos győzelem

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 4-0-s győzelmet aratott a Kelen SC ellen.

Kömlőn a Fradi

A Fradi öregfiúk labdarúgócsapata két meccset is játszik szerdán.

Újabb hét gól, ezúttal a Goldball hálójába

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-1-re győzött a Goldball ellen, ezzel őrizve vezető pozícióját!

Örömfoci: nagyarányú győzelmet arattak az öregfiúk

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-1-re győzte le a Szigetszentmiklóst.