2019. március 11.
Hiába a sok helyzet, kikaptak az öregfiúk
Csapatunk rengeteget támadott a BVSC elleni mérkőzésen, ám a vendégek szerezték meg a győzelmet.

Rengeteg helyzetet dolgozott ki öregfiúk csapatunk a tavaszi szezon első, hazai bajnokiján, a BVSC elleni hétfő esti találkozón. Akár a meccset is eldönthettük volna az első játékrészben, gól ennek ellenére nem született, 0-0-val fordulhattak az együttesek.

A második félidőben egy jól eltalált lövéssel a vendégek szereztek vezetést, de egy szép támadás végén Lengyel Béla egyenlíteni tudott. A mieink végig egykapuzták az összecsapást, és támadtak a győzelemért, ám ellenfelünk a hajrában egy kontrából el tudott menni, értékesítette is helyzetét, ezzel a BVSC nyert (1-2).

Csapatunknak ebben a szezonban ez volt az első veresége.

- A első félidőben nagyon sok lehetőségünk volt, de sajnos ezeket mind kihagytuk. Ezután idegessé vált a csapat, nehezen viselte az ellenfél stílusát. Sokszor nem a játékra koncentráltunk, ezért a végén nem hogy megnyertük a találkozót, hanem még el is vesztettük – értékelt csalódottan a mieinket irányító Dzurják József.

Öregfiúk, I. osztály, 12. forduló

FTC-BVSC 1-2 (0-0)

FTC: Nagy G. – Szűcs (Ebedli), Balog, Keller, Fehér (Lengyel) – Lazic (Földesi), Szekeres – Bubcsó (Jordánki), Lisztes (Szenes), Józsi – Holló (Ujfalusi)

Gólszerzőnk: Lengyel

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.