2020. október 19.
Hősies győzelmet arattak az öregfiúk
Több hiányzóval is meggyőző különbséggel nyert öregfiúk labdarúgócsapatunk a Halásztelek ellen.

A bajnokság 9. fordulójában öregfiúk labdarúgócsapatunk a Halásztelek otthonába látogatott.

A találkozó elején, a 9. percében Józsi György tizenhatoson belüli okos passza után Horváth Péter a bal alsóba lőtte a labdát, ezzel megszereztük a vezetést (0-1). Rövidesen megduplázódott az előny: a 23. percben Jovánczai Zoltán lépett ki a védők közül, majd átadását követően Jordáki Norbert juttatta a labdát az üres kapuba (0-2). Egy perccel később szépített a hazai csapat (1-2). A szünet előtt Fehér Ádám súlyos sérülést szedett össze, helyét Rázsó Sándor vette át.

A második játékrészben is folytatódott a nagy iramú játék, és bár végig nagyot küzdött a Fradi, ellenfelünk a 46. percben egyenlített (2-2). Nem örülhettek azokban sokáig, hiszen egy perccel később Jordáki passza után Józsi eszes megoldással a bal alsóba gurított (2-3). A fiatalabb erőkből álló vendéglátók továbbra is nagy erőket mozgósítottak az egyenlítésért, ám a 73. percben egy parádés Jovánczai-szóló után középcsatárunk passzolt Józsihoz, aki a bal alsóba pörgetve megszerezte saját maga második, csapatunk negyedik találatát (2-4). Csattanóból a végére is maradt: Szekeres Tamás lépett ki a félpályáról, majd 18 méterre a kaputól, a kifutó hálóőr mellett szenzációsan a léc alá emelt, ezzel beállítva az 5-2-es végeredményt!

- Többen is hiányoztak ma a csapatból, de abban egyetértettük a csapattársakkal, hogy ismét nagyon összefogtunk. Nagy iramú találkozót játszottunk, akadtak helyzetek mindkét oldalon. Annak köszönhettük a győzelmet, hogy jól fejeztük be a támadásainkat, és a megszerzett előnyt már nem adtuk ki a kezünkből. Ennek, és a remek közösségi szellemnek köszönhetjük a három pontot – értékelt a lefújást követően a duplázó Józsi György.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk győzelmével továbbra is pontegyenlőséggel áll az MTK-val a tabella élén.

Labdarúgás, Öregfiúk I. osztály
Halásztelek-FTC 2-5 (1-2)
FTC: Szabó G. – Szeiler J., Balog Z., Keller J., Fehér Á. (Rázsó S., 36.) – Lengyel B. (Bubcsó N., 60.), Szekeres T., Józsi Gy. Jordáki N – Horváth P., Jovánczai Z.
Gól: Bognár Gábor (24.), Légrády Attila (46.), illetve Horváth Péter (9.), Jordáki Norbert (23.), Józsi György (47., 73.), Szekeres Tamás (80.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.