2019. május 13.
Jovánczai mesterhármasával újabb lépés a címvédés felé
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 6-1-re nyert a Pénzügyőr ellen.

A Ferencváros bajnoki címvédő öregfiúk labdarúgócsapata a pontvadászat 20. fordulójában a Pénzügyőrt fogadta az FTC-MVM Sportközpontban.

Remekül kezdtük a meccset: Szűcs Mihály beadása után Holló Richárd fejesével fezetést szereztünk. A vendégek azonban egy kontra végén egyenlítettek, így 1-1 volt az állás a félidőben.

A második játékrészre beszállt Jovánczai Zoltán, aki három góllal vezette győzelemre a Fradit. Rajta kívül Lisztes Krisztián 25 méteres szabadrúgásból volt eredményes, a 6-1-es végeredményt Józsi György állította be.

- A jó erőkből álló, kemény ellenfél, komoly erőbedobásra késztetett minket. Az első félidőben még kimaradtak a helyzetek, de a második játékrészben beindult a henger, és szebbnél szebb gólokat lőve megnyertük a mérkőzést, így magabiztosan haladunk a címvédés felé - értékelt Dzurják József edző.

FTC-Pénzügyőr 6-1 (1-1)

FTC: Nagy G. - Ebedli (Lengyel), Telek (Szeiler), Keller, Fehér Á. (Ruff) - Lisztes, Szekeres, Józsi (Ulicska) - Szűcs M. (Zsolnai), Jordáki (Jovánczai), Holló

Gólszerzőink: Holló, Jovánczai (3), Lisztes, Józsi

A szögletgól is hiába, kikaptak az öregfiúk

Rengeteget támadott öregfiúk csapatunk, amely azonban sajnos elszenvedte a szezonban első vereségét.

Ezúttal hetet vágtak az öregfiúk

A BVSC-t intézték el, így továbbra is veretlenül vezetik a bajnokságot.

Móron a Fradi öregfiúk

Október 5-én, szombaton ismét Fejér-megyébe, ezúttal Mórra látogat a Ferencváros öregfiúk bajnokcsapata.

Idegenben nyertük meg a rangadót

Öregfiúk csapatunk már három góllal is vezetett a második Zrínyi ellen, végül 3-1-re nyert.

Böhönyén a Fradi

Fradi-ünnep Somogyban – komoly érdeklődés övezi öregfiúk csapatunk szombati vendégjátékát.

Ismét példát mutattak legendáink

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a tököli börtönbe tett látogatást – VIDEÓ!

Négygólos döntetlen a rangadón

Öregfiúk labdarúgócsapatunk kétszer is hátrányban volt, mégis megőrizte veretlenségét a Honvéd otthonában.

Nagydoboson a Fradi

Szeptember 21-én, szombaton Nagydobosra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgó bajnokcsapata.