2019. május 13.
Jovánczai mesterhármasával újabb lépés a címvédés felé
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 6-1-re nyert a Pénzügyőr ellen.

A Ferencváros bajnoki címvédő öregfiúk labdarúgócsapata a pontvadászat 20. fordulójában a Pénzügyőrt fogadta az FTC-MVM Sportközpontban.

Remekül kezdtük a meccset: Szűcs Mihály beadása után Holló Richárd fejesével fezetést szereztünk. A vendégek azonban egy kontra végén egyenlítettek, így 1-1 volt az állás a félidőben.

A második játékrészre beszállt Jovánczai Zoltán, aki három góllal vezette győzelemre a Fradit. Rajta kívül Lisztes Krisztián 25 méteres szabadrúgásból volt eredményes, a 6-1-es végeredményt Józsi György állította be.

- A jó erőkből álló, kemény ellenfél, komoly erőbedobásra késztetett minket. Az első félidőben még kimaradtak a helyzetek, de a második játékrészben beindult a henger, és szebbnél szebb gólokat lőve megnyertük a mérkőzést, így magabiztosan haladunk a címvédés felé - értékelt Dzurják József edző.

FTC-Pénzügyőr 6-1 (1-1)

FTC: Nagy G. - Ebedli (Lengyel), Telek (Szeiler), Keller, Fehér Á. (Ruff) - Lisztes, Szekeres, Józsi (Ulicska) - Szűcs M. (Zsolnai), Jordáki (Jovánczai), Holló

Gólszerzőink: Holló, Jovánczai (3), Lisztes, Józsi

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.