2019. május 13.
Jovánczai mesterhármasával újabb lépés a címvédés felé
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 6-1-re nyert a Pénzügyőr ellen.

A Ferencváros bajnoki címvédő öregfiúk labdarúgócsapata a pontvadászat 20. fordulójában a Pénzügyőrt fogadta az FTC-MVM Sportközpontban.

Remekül kezdtük a meccset: Szűcs Mihály beadása után Holló Richárd fejesével fezetést szereztünk. A vendégek azonban egy kontra végén egyenlítettek, így 1-1 volt az állás a félidőben.

A második játékrészre beszállt Jovánczai Zoltán, aki három góllal vezette győzelemre a Fradit. Rajta kívül Lisztes Krisztián 25 méteres szabadrúgásból volt eredményes, a 6-1-es végeredményt Józsi György állította be.

- A jó erőkből álló, kemény ellenfél, komoly erőbedobásra késztetett minket. Az első félidőben még kimaradtak a helyzetek, de a második játékrészben beindult a henger, és szebbnél szebb gólokat lőve megnyertük a mérkőzést, így magabiztosan haladunk a címvédés felé - értékelt Dzurják József edző.

FTC-Pénzügyőr 6-1 (1-1)

FTC: Nagy G. - Ebedli (Lengyel), Telek (Szeiler), Keller, Fehér Á. (Ruff) - Lisztes, Szekeres, Józsi (Ulicska) - Szűcs M. (Zsolnai), Jordáki (Jovánczai), Holló

Gólszerzőink: Holló, Jovánczai (3), Lisztes, Józsi

Aranypillanatok - így lett bajnok az öregfiúk csapat

Remek megmozdulások, szép gólok, majd megérdemelt ünneplés. Videón az öregfiúk bajnoki címe.

Bajnok lett az öregfiúk csapat!

Öregfiúk csapatunk Józsi, Holló, Lisztes és Szenes góljával 4-0-ra verte a Budafokot, és bajnok lett.

Döbröközben a Fradi

Öregfiúk csapatunk május 11-én Tolna megyébe látogat!

Négygólos győzelem

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 4-0-s győzelmet aratott a Kelen SC ellen.

Kömlőn a Fradi

A Fradi öregfiúk labdarúgócsapata két meccset is játszik szerdán.

Újabb hét gól, ezúttal a Goldball hálójába

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-1-re győzött a Goldball ellen, ezzel őrizve vezető pozícióját!

Örömfoci: nagyarányú győzelmet arattak az öregfiúk

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-1-re győzte le a Szigetszentmiklóst.