2024. március 4.
Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.

Dzurják József vezette öregfiúk labdarúgócsapatunk is megkezdte szereplését a 2023/24-es szezon tavaszi felében. Első ellenfelünk az Issimo együttese volt. Jól kezdtük a mérkőzést, megvoltak a helyzeteink, tizenegyesig is eljutottunk, de nem tudtunk gólt szerezni az első félidőben. A fordulás után egy nagyszerű kontratámadás végén Bokros volt eredményes, ezzel megszereztük a vezetést (0-1). A mieink több ízben is változtattak, ez pedig új lendületet adott nekik, de a mindent eldöntő találatra egészen a 77. percig kellett várni, Völgyi tette fel az i-re a pontot, és bebiztosította a három pont sorsát.

A találkozó után Keller József értékelt.

- Nagyon jó kis meccset játszottunk, igazán felszívta magát az ellenfél, amelyet jó erőből álló fiatalok alkottak. Az első félidőben is volt sanszunk, de kihagytuk a tizenegyest, pedig az megkönnyíthette volna a dolgunkat. A szünet után sikerült megújulnunk, új lendületet vittünk a játékba, ennek két gól és három pont lett az eredménye. Ez volt az első meccsünk tavasszal, nagyon jó volt, főleg, hogy mindenki megkapta a lehetőséget.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb március 11-én, hétfőn 20.00-tól a Pénzügyőr ellen lép pályára az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 12. forduló

Issimo – FTC 0-2 (0-0)

FTC: Sikur – Ebedli, Dell’elce (Lengyel, 58.), Fábio, Fehér (Völgyi, 53.) – Sowunmi, Keller (Csiszár, 41.), Lazic – Ujfalusi, Bokros (Bubcsó, 48.), Schrancz
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Bokros (47.), Völgyi (77.)

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.