2023. április 19.
Komló a Fradival ünnepel
Komlóra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

A hajdani kedvencek április 22-én, szombaton a Komlói Bányász SE stadionavatójára hivatalosak, a vadonatúj gyepszőnyegen a gálamérkőzés 16.30 órakor kezdődik. A Fradiban az elmúlt években megszokotthoz hasonlóan a baranyai városban is láthatnak a nézők az 1995-ös Bajnokok Ligájában szerepelt játékosokat, továbbá bajnokokat, kupagyőzteseket, sőt, egykori honi gólkirályt is, mi több, az 1975-ös KEK fináléban érdekelt együttesből ugyancsak érkezik ferencvárosi legenda Komlóra, a festői környezetben elterülő stadionba. Így például a szurkolók a szombati fellépésen olyan népszerű korábbi futballistákkal találkozhatnak, mint Keller József, Mucha József, Koch Róbert, Józsi György, Bojan Lazics, Fischer Pál, Szenes Sándor, Kardos Ernő és még sokan mások. Az ünnepi esemény 14 órakor polgármesteri megnyitóval kezdődik, 14.30-tól a Komlói Bányász barátságos mérkőzést vív az NB III-as Majos együttesével, ezt követően büntetőrúgó-versenyre, tombolára kerül sor, majd 16.30-kor indul útjára a labda a nap fénypontjának tekinthető öregfiúk-mérkőzésen.

Komlón nagyon szeretik a Fradit, sok-sok FTC szurkoló jár a városból a Groupama Arénába az FTC mérkőzéseire, így nem meglepő, hogy szépszámú közönségre lehet számítani a szombati futballünnepen. A ferencvárosi küldöttség pedig kisebb, nagyobb ajándékokkal, klubot népszerűsítő szóróanyagokkal már jóval a kezdés előtt Komlóra érkezik, ez által lesz idő és lehetőség a szurkolókkal való beszélgetésre, közös fotók készítésére is a nagy érdeklődéssel várt baranyai Fradi-gálán, a Komlói Bányász pályaavató ünnepségén.

Cikkajánló

Dunavarsány a Fradival ünnepel

A szurkolóknak lesz lehetősége a népszerű Fradi játékosokkal való beszélgetésre, közös fotók készítésére is.

Méltó zárása volt a szezonnak a Fradi–Honvéd-meccs

Rangadóval búcsúzott az öregfiúk-bajnokság, ahol a bajnok és az ezüstérmes csapott össze - VIDEÓ!

Centenáriumi Fradi-juniális Ágfalván

Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.

A keleti végeken lép pályára a Fradi öregfiúk csapata

Korábbi bajnokaink az ország egyik legkeletibb településére, Barabásra viszik el a Fradi hírét.

Fradi-gála Sarkadon, ZTE–FTC Telekesen

Szombaton és vasárnap is pályára lép öregfiúk-csapatunk.

Nézze együtt a BL-döntőt Telek Andrással!

Mi lehet annál jobb szórakozás, mint együtt nézni a BL-döntőt a Fradi Baráti kör tagjaival?

Felvidéki fociünnep a Fradi öregfiúk csapatával

Korábbi NB I-es gólkirályok és legendás játékosok sora lép pályára Kürt községben.

Élményt és reményt vittek legendáink a Jászságba

Klubunk egykori csillagai egy jótékony célú gálán léptek pályára Jászalsószentgyörgyön.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin