2023. április 3.
Magabiztos játék, nagyszerű győzelem
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 4-0-ra verte a BVSC-Zugló együttesét.

Egyhetes szünet után a BVSC-Zugló ellen lépett pályára öregfiúk labdarúgócsapatunk a bajnokság 16. fordulójában az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

A mieink nagyszerűen kezdték a találkozót a kilencedik helyen álló Zugló játékosai ellen, rögtön odaszögezték őket kapujuk elé, a helyzetek is megvoltak, de a gólra várni kellett. Közel félórányi játék után azonban megtörtük a jeget, a vendég együttes óriásit hibázott a tizenhatoson belül, Jordáki pedig élt az ajándékba kapott lehetőséggel, megszerezte a vezetést (1-0). A gól után sem változott a játék képe, rendre az FTC veszélyeztetett, a vendégek csak elvétve tudtak kiszabadulni a szorításból. Az első játékrészben újabb gól már nem született, így 1-0-s előnnyel mentünk a pihenőre.

A második félidőt ott folytattuk, ahol az elsőt abbahagytuk: nem kellett sokat várni, és érkezett a második gólunk, Lengyel Béla szögletből tekert a rövidbe (2-0). Pillanatokkal később ismét Jordáki használta ki a vendég védelem hibáját (3-0). A találkozó végéhez közeledve Lengyel kapott piros lapot, így emberhátrányban fejeztük be a mérkőzést. Emberhátrány ide vagy oda, a mieink nem álltak le, egy szöglet után Csiszár is feliratkozott a gólszerzők közé (4-0). Újabb gól már nem született, így 4-0-s győzelmet arattunk.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb április 11-én, 19.30-tól az Ikarus vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 16. forduló

FTC – BVSC-Zugló 4-0 (1-0)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Szabó – Kazi (Kovács), Csiszár, Dell'elce, Ebedli (Zsolnai) - Jáky (Takács), Fábio - Lisztes (Szalai) - Bubcsó, Jordáki
Vezetőedző: Dzurják József

Piros lap: Lengyel

Gólok: Jordáki 2, Lengyel, Csiszár

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.