2022. március 28.
Magabiztos siker, tökéletes főpróba
Dzurják József együttese egy 4-1-es győzelemmel hangolt a jövő heti, Honvéd elleni rangadóra.

Rögtön támadólag lépett fel csapatunk, és már az első perctől kezdve veszélyes helyzeteket alakított ki, de vagy a lehetőségek maradtak ki, vagy a vendégek kapusa hárított. Lazic szabadrúgásánál a kapus egy nagy bravúrral védett, majd Jordáki lőtt kapufát, míg Sowunmi lövése centikkel kerülte el a bal alsó sarkot. A 33. percben megtört a jég: Sowunmi találatával megszereztük a vezetést (1-0). Három perccel később Szalai okos góljának köszönhetően kétgólos előnnyel mentünk a szünetre (2-0).

A második félidőben egy szép fejesgóllal szépített a vendég csapat, ám az 53. percben egy Lengyel-Fehér akció végén utóbbi beadása után Sowunmi kotorta a hálóba a labdát (3-1). Nyolc perccel később Szalai remekül ment el a jobb oldalon, majd precíz beadásából Jordáki fejelt a kapuba (4-1).

Öregfiúk labdarúgócsapautunk nagyszerű győzelmet aratott, ezzel pedig továbbra is versenyben van a bajnoki címért.

A lefújást követően Bojan Lazic értékelt: - Az első perctől kezdve komolyan vettük a mai összecsapást, egy pillanatig nem volt kérdés. Végig irányítottunk, sok helyzetet dolgoztunk ki, így azt gondolom, hogy megérdemelten szereztük meg a három pontot. Ez a mai siker egy jó főpróba volt a jövő heti, Honvéd elleni rangadó előtt. Mindent meg fogunk tenni a győzelemért, idén is szeretnénk megnyerni a bajnokságot. Gratulálok a srácoknak, mindenki Fradi-szívvel küzdött, és ez mindig is így lesz.

Április 4-én, hétfőn 20.00-tól a nagy rivális Budapest Honvéd együttesét fogadjuk az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
öregfiúk I. osztály, 14. forduló

FTC-Szigetszentmiklós 4-1 (2-0)

FTC: Szabó – Ebedli, Marco, Szekeres (Takács), Fehér – Lazic, Völgyi (Zsolnai, )– Szalai Tamás, Vén (Lengyel, ), Jordáki (Szeiler)– Sowunmi

Gólok: Sowunmi (33., 53.), Szalai (40.), Jordáki (64.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.