2019. augusztus 26.
Mesterötössel és kilenc góllal kezdtek az öregfiúk
Jovánczai parádézott, akárcsak az egész csapat: a mieink kiütötték a Budafokot.

Parádés mérkőzéssel kezdték meg az új szezont a bajnoki címvédő öregfiúk, akik Budafokra látogattak az első fordulóban.

A találkozó első gólját úgy szerezték a mieink, hogy az ellenfél még labdába sem ért: a 2. percben Bubcsó baloldali beadása után Jovánczai a hosszú kapufától helyezett jobbal a bal alsóba (1-0). Ezt követően Jovánczai Lisztes ragyogó átadása után, és egy újabb Bubcsó-beadást követően is eredményes volt, így mesterhármassal kezdte az összecsapást (3-0)!

Itt azonban még nem volt vége az első félidő történéseinek, Bubcsó újabb remek keresztlabdája után ugyanis Holló szerezte meg a negyedik találatunkat (4-0).

A Budafok 0-4-nél egy lesgyanús szituáció után ugyan szépített, de ezután is ott folytattuk, ahol abbahagytuk. A szünet előtt még Lisztes lépett ki, kicselezte a kapust, majd a hálóba helyezett, majd Szekeres lőtte ki egy szép labdaátvétel után a sarkot (6-1).

A második játékrész is Jovánczai-góllal indult, majd Jordáki helyezett el a kapus mellett, ezzel már 8-1 lett. Zárszóként pedig ki más érkezhetett volna, ha nem a remeklő Jovánczai, aki saját maga ötödik, csapata kilencedik találatát szerezte.

Együttesünk így 9-1-re verte a Budafokot.

- Bajnokként erőt demonstráltunk a „mumus” otthonában, akit most szebbnél szebb gólokkal ütöttünk ki – értékelt röviden Dzurják József vezetőedző a fradi.hu-nak a mérkőzés után.

Öregfiúk bajnokság, 1. forduló

Budafok-FTC (1-6) 1-9

FTC: Nagy G. – Ebedli, Telek (Szeiler, 45.), Balog Z., Szűcs (Rázsó, 45.) – Lisztes, Szekeres, Bubcsó (Földesi, 45.) – Holló (Ujfalusi, 45.), Jovánczai, Jordáki (Zsolnai, 45.)

G.: Jovánczai (5), Holló, Lisztes, Szekeres, Jordáki

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.