2019. szeptember 23.
Négygólos döntetlen a rangadón
Öregfiúk labdarúgócsapatunk kétszer is hátrányban volt, mégis megőrizte veretlenségét a Honvéd otthonában.

Négy magabiztos győzelem után a második helyen álló Honvéd elleni rangadó várt bajnoki címvédő, listavezető öregfiúk labdarúgócsapatunkra. A 13. percben a hazaiak szerezték vezetést egy számunkra szerencsétlen szituáció után, az 1-0-s eredmény pedig a szünetig nem változott. A második félidő elején Jordáki Norbert remek egyéni megmozdulás után kiegyenlített és sokáig úgy nézett ki, hogy 1-1 marad a végeredmény. A hajrában azonban egy gyors gólváltás történt, ugyanis előbb a Honvéd egy kontratámadásból ismét előnybe került, de két perccel később Lászka Balázs kiváló centerezését Józsi György (a képen) vágta a kispestiek kapujába, így 2-2-vel zárult a rangadó.

„Öregfiúk szinten egy nagyon jó iramú, nagyszerű mérkőzést játszottunk, igazi rangadó kerekedett a meccsből. Úgy gondolom, hogy a megfiatalított Honvéd ellen remek eredményt értünk el, igazságos döntetlen született és ami a legfontosabb, hogy veretlenek maradtunk” – értékelte röviden a mérkőzést Dzurják József vezetőedző.

Öregfiúk bajnokság, 5. forduló
Honvéd-FTC 2-2 (1-0)
FTC: Szeiler – Ebedli, Telek, Balog Z., Szekeres– Szűcs M. (Ujfalusi, 41.) – Lászka, Józsi, Bubcsó (Földesi, 71.) – Lisztes, Jordáki
G.: Jordáki, Józsi

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.