2019. május 6.
Négygólos győzelem
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 4-0-s győzelmet aratott a Kelen SC ellen.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a 19. fordulóban a Kelen SC otthonában lépett pályára.

Tizenhat percnyi játékot követően Szűcs beadását Holló váltotta gólra, ezzel vezettük. A 23. percben Jordáki hozta helyzetbe Józsit, aki a kapussal szemben nem hibázott.

A kétgólos félidei vezetést követően a csereként beállt Jovánczai két percen belül duplázni tudott: először egy szép egyéni megmozdulás után 17 méterről kilőtte a jobb alsót, majd egy beadást követően egy védőről lepattanó labdát rúgott a kapuba, ezzel beállítva a végeredményt.

Csapatunk tehát továbbra is vezeti a bajnokságot három fordulóval a vége előtt.

- Magabiztos győzelmet arattunk a mumusunk ellen. Nehéz körülmények között mindenki példásan állt hozzá a játékhoz. Ez nagyon szép volt, gratulálok a csapatnak! – mondta a lefújást követően csapatunk vezetőedzője, Dzurják József.

Öregfiúk, I. osztály
Kelen SC –FTC 0-4 (0-2)
FTC: Nagy – Ebedli, Balog, Telek, Keller – Lazic (Földesi, 54.), Józsi – Szűcs (Zsolnai, 66.), Lisztes, Holló – Jordáki (Jovánczai, 50.)
Gól: Holló (16.), Józsi (23.), Jovánczai (65., 67.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.