2023. november 13.
Öregfiúk: hatgólos győzelem a Dunaharaszti ellen
Palásthy háromszor, Schrancz, Völgyi és Lazicc egyszer-egyszer volt eredményes a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk november 13-án, hétfőn a Dunaharaszti ellen lépett pályára a bajnokság 11. fordulójában, amely egyben az őszi szezon utolsó játéknapja is volt.

Jól kezdtük a találkozót, megvoltak a helyzeteink, az első gólra a 23. percig kellett várni, Palásthy volt eredményes (0-1). Három perccel később Schrancz is betalált (0-2), így 2-0-s Fradi-előnnyel mentek szünetre a csapatok. A fordulás után sem álltunk le, az 55. percben ismét Palásthy lőtt gólt (0-3). Az utolsó negyedórába lépve még háromszor volt eredményes az FTC: Völgyi (0-4) és Lazics (0-5) is feliratkozott a gólszerzők közé, míg Palásthy meglőtte harmadik gólját (0-6), ezzel pedig lezárta a találkozót.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 11. forduló

Dunaharaszti – FTC 0-6 (0-2)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Sikur – Ebedli (Jáky, 57.), Csiszár (Takács, 57.), Fábio, Fehér – Szalai (Kazi, 49.), Lazics, Schrancz (Lengyel, 57.), Szekeres (Ujfalusi, 57.) – Völgyi, Palásthy

Az FTC gólszerzői: Palásthy (23., 55., 81.), Schrancz (26.), Völgyi (75.), Lazic (78.)

Pályaavató a Fradival Mezőladányban

Július 27-én, szombaton újra Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyébe, ezúttal Mezőladányba látogatnak öregfiúink.

Fradi-ünnep Magyaregresen

Somogy vármegyébe látogat öregfiúk-csapatunk.

Városnapi Fradi-gála Dévaványán

Július 13-án, szombaton Dévaványára látogat öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Fradi-ünnep Osliban és Füzesabonyban

Két vármegyébe is ellátogat öregfiúnk-csapatunk a hétvégén.

Nyárnyitó Fradi-ünnep a felvidéki Vágán

Egy negyven évvel ezelőtti mérkőzés visszavágóját rendezik meg a felvidéki településen.