2023. november 13.
Öregfiúk: hatgólos győzelem a Dunaharaszti ellen
Palásthy háromszor, Schrancz, Völgyi és Lazicc egyszer-egyszer volt eredményes a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk november 13-án, hétfőn a Dunaharaszti ellen lépett pályára a bajnokság 11. fordulójában, amely egyben az őszi szezon utolsó játéknapja is volt.

Jól kezdtük a találkozót, megvoltak a helyzeteink, az első gólra a 23. percig kellett várni, Palásthy volt eredményes (0-1). Három perccel később Schrancz is betalált (0-2), így 2-0-s Fradi-előnnyel mentek szünetre a csapatok. A fordulás után sem álltunk le, az 55. percben ismét Palásthy lőtt gólt (0-3). Az utolsó negyedórába lépve még háromszor volt eredményes az FTC: Völgyi (0-4) és Lazics (0-5) is feliratkozott a gólszerzők közé, míg Palásthy meglőtte harmadik gólját (0-6), ezzel pedig lezárta a találkozót.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 11. forduló

Dunaharaszti – FTC 0-6 (0-2)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Sikur – Ebedli (Jáky, 57.), Csiszár (Takács, 57.), Fábio, Fehér – Szalai (Kazi, 49.), Lazics, Schrancz (Lengyel, 57.), Szekeres (Ujfalusi, 57.) – Völgyi, Palásthy

Az FTC gólszerzői: Palásthy (23., 55., 81.), Schrancz (26.), Völgyi (75.), Lazic (78.)

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.