2023. október 16.
Öregfiúk: hétgólos meccsen szereztük meg a három pontot
T. Sowunmi duplázott, Schrancz és Bubcsó is betalált a 4-3-ra megnyert mérkőzésen.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a bajnokság 8. fordulójában a Halásztelek vendégeként lépett pályára.

Mindkét csapat nagyszerűen kezdte a találkozót, de az első gólra a 29. percig kellett várni, Schrancz juttatta előnyhöz a Ferencvárost (0-1). Négy perccel később egyenlített a Halásztelek (1-1). Az első félidőben újabb gól már nem született, így 1-1-es döntetlennel mentek pihenőre. A fordulás után ismét a Fradi került előnybe, Bubcsó volt eredményes (1-2). Percekkel később másodszor is egyenlített a hazai együttes (2-2), de rögtön jött az FTC válasza, T. Sowunmi a 66. (2-3), majd a 73. percben is betalált (2-4). A rendes játékidő utolsó percében még szépített a Halásztelek (3-4), de így is begyűjtöttük a három pontot.

Dzurják József csapata legközelebb október 30-án, hétfőn 20.00-tól a Goldball’ 94 FC együttesét fogadja az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 8. forduló

Halásztelek – FTC 3-4 (1-1)
Halásztelek, Németh Ferenc Sportcentrum

FTC: Sikur - Ebedli, Fábio, Zsolnai (Kovács, 56.), Takács - Keller (Kazi, 41.), A. Sowunmi - Palásthy (Jáky, 70.), Schrancz, Bubcsó - T. Sowunmi
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Schrancz (29.) Bubcsó (59.), T. Sowunmi (66., 73.)

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.