2023. október 16.
Öregfiúk: hétgólos meccsen szereztük meg a három pontot
T. Sowunmi duplázott, Schrancz és Bubcsó is betalált a 4-3-ra megnyert mérkőzésen.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a bajnokság 8. fordulójában a Halásztelek vendégeként lépett pályára.

Mindkét csapat nagyszerűen kezdte a találkozót, de az első gólra a 29. percig kellett várni, Schrancz juttatta előnyhöz a Ferencvárost (0-1). Négy perccel később egyenlített a Halásztelek (1-1). Az első félidőben újabb gól már nem született, így 1-1-es döntetlennel mentek pihenőre. A fordulás után ismét a Fradi került előnybe, Bubcsó volt eredményes (1-2). Percekkel később másodszor is egyenlített a hazai együttes (2-2), de rögtön jött az FTC válasza, T. Sowunmi a 66. (2-3), majd a 73. percben is betalált (2-4). A rendes játékidő utolsó percében még szépített a Halásztelek (3-4), de így is begyűjtöttük a három pontot.

Dzurják József csapata legközelebb október 30-án, hétfőn 20.00-tól a Goldball’ 94 FC együttesét fogadja az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 8. forduló

Halásztelek – FTC 3-4 (1-1)
Halásztelek, Németh Ferenc Sportcentrum

FTC: Sikur - Ebedli, Fábio, Zsolnai (Kovács, 56.), Takács - Keller (Kazi, 41.), A. Sowunmi - Palásthy (Jáky, 70.), Schrancz, Bubcsó - T. Sowunmi
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Schrancz (29.) Bubcsó (59.), T. Sowunmi (66., 73.)

Pályaavató a Fradival Mezőladányban

Július 27-én, szombaton újra Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyébe, ezúttal Mezőladányba látogatnak öregfiúink.

Fradi-ünnep Magyaregresen

Somogy vármegyébe látogat öregfiúk-csapatunk.

Városnapi Fradi-gála Dévaványán

Július 13-án, szombaton Dévaványára látogat öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Fradi-ünnep Osliban és Füzesabonyban

Két vármegyébe is ellátogat öregfiúnk-csapatunk a hétvégén.

Nyárnyitó Fradi-ünnep a felvidéki Vágán

Egy negyven évvel ezelőtti mérkőzés visszavágóját rendezik meg a felvidéki településen.