2024. március 11.
Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent
Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a 2-0-s sikerrel vett tavaszi rajt után a Pénzügyőr együttesét fogadta a bajnokság 13. fordulójában. Az első félidőben mindkét csapat előtt adódtak lehetőséget, de míg a mieink csak a kapufát találták el, az ellenfél megszerezte a vezetést (0-1). Az első félidőben hiába próbálkoztunk, nem sikerült egyenlíteni.

A fordulás után megtört a jég, Dell’elce érkezett középen egy beadásra, és a kapuba bólintott (1-1). Nem sokáig örülhettünk az egyenlítő gólnak, pillanatokkal később ismét megszerezte a vezetést a Pénzügyőr (1-2). A mérkőzés hajrához érve a mieink mindent megtettek az egyenlítés érdekében, végül egy megpattanó szabadrúgást Jovánczainak sikerült a hálóba piszkálni (2-2).

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb március 18-án, hétfőn az MTK vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 13. forduló

FTC – Pénzügyőr 2-2 (0-1)
FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Sikur – Ebedli (Bokros, 41.), Fábio, Dell’elce, Csiszár – Bojan Lazic (Lengyel, 69.), Keller (Jovánczai, 41.) – Völgyi (Bubcsó, 41.), Józsi (Ujfalusi, 41.), Scharncz – Palásthy (Sowunmi, 63.)
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Dell’elce (47.), Jovánczai (72.)

Fradi-Újpest Marcaliban

Május 12-én öregfiúk labdarúgócsapatunk Marcaliba látogat.

Öregfiúk: 13 gólt lőttünk a Goldballnak

Győri négy, Palásthy kettő, Bokros, Orosz, Keller, Lazic, Fábio, Lengyel és Janetka egy-egy gólt szerzett.

Sportpark átadás Domoszlón a Fradival

Május 4-én, szombaton délután Domoszlóra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.