2023. október 2.
Öregfiúk: nyolcgólos győzelem az Ikarus otthonában
Béres négy, Kazi kettő, Bubcsó és A. Sowunmi egy-egy gólt lőtt a 8-0-ra megnyert bajnokin.

Sorozatban két megnyert bajnoki (Monor, Szigetszentmiklós) után az Ikarus vendégeként lépett pályára öregfiúk labdarúgócsapatunk.

A mieink jól kezdték a találkozót, Béres góljával már a 12. percben megszerezték a vezetést (0-1). Tíz perccel később jött a második Fradi-gól, Bubcsó lőtt a kapuba (0-2). A félidő feléhez közeledve Béres másodszor is eredményes volt (0-3), így háromgólos ferencvárosi előnnyel mentek pihenőre a csapatok. A szünetben két helyen változtattunk, és Jáky és Kazi érkezett, utóbbi pedig egy perccel később gólt szerzett (0-4). Magyar bajnok korábbi atlétánk öt perccel később másodszor is bevette a hazaiak kapuját (0-5). Tíz perccel később Béres meglőtte mesterhármasát (0-6), majd A. Sowunmi is eredményes volt (0-7), de két perccel a rendes játékidő vége előtt Béres negyedszer is betalált (0-8), ezzel lezárt a találkozót.

A találkozó után vezetőedzőnk, Dzurják József értékelt.

- Gyorsan megadtuk az alaphangot, az első félidő első felében két gólt is lőttünk. Utána egy igazi örömjáték lett a találkozóból. Szép, lendületes akciókat vezettünk, ezeket pedig szép gólokkal tudtuk befejezni. Múlt héten Palásthy, most Béres lőtt négyet, akinek ezek voltak az első góljai, ráadásul egy gólpasszt is kiosztott. Nem csak ő, de az egész csapat remekül játszott ezen a meccsen.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 6. forduló

Ikarus – FTC 0-8 (0-3)

FTC: SIkur – Ujfalusi, Csiszár (Jáky, a szünetben), Dell’elce, Takács Á. – Bubcsó, Fábio, Keller (Kazi, a szünetben) – Szalai, Béres, A. Sowunmi
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Béres (12., 33., 57., 78.), Bubcsó (22.), Kazi (42., 47.) A. Sowunmi (71.)

Öregfiúk: 13 gólt lőttünk a Goldballnak

Győri négy, Palásthy kettő, Bokros, Orosz, Keller, Lazic, Fábio, Lengyel és Janetka egy-egy gólt szerzett.

Sportpark átadás Domoszlón a Fradival

Május 4-én, szombaton délután Domoszlóra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.