2023. október 2.
Öregfiúk: nyolcgólos győzelem az Ikarus otthonában
Béres négy, Kazi kettő, Bubcsó és A. Sowunmi egy-egy gólt lőtt a 8-0-ra megnyert bajnokin.

Sorozatban két megnyert bajnoki (Monor, Szigetszentmiklós) után az Ikarus vendégeként lépett pályára öregfiúk labdarúgócsapatunk.

A mieink jól kezdték a találkozót, Béres góljával már a 12. percben megszerezték a vezetést (0-1). Tíz perccel később jött a második Fradi-gól, Bubcsó lőtt a kapuba (0-2). A félidő feléhez közeledve Béres másodszor is eredményes volt (0-3), így háromgólos ferencvárosi előnnyel mentek pihenőre a csapatok. A szünetben két helyen változtattunk, és Jáky és Kazi érkezett, utóbbi pedig egy perccel később gólt szerzett (0-4). Magyar bajnok korábbi atlétánk öt perccel később másodszor is bevette a hazaiak kapuját (0-5). Tíz perccel később Béres meglőtte mesterhármasát (0-6), majd A. Sowunmi is eredményes volt (0-7), de két perccel a rendes játékidő vége előtt Béres negyedszer is betalált (0-8), ezzel lezárt a találkozót.

A találkozó után vezetőedzőnk, Dzurják József értékelt.

- Gyorsan megadtuk az alaphangot, az első félidő első felében két gólt is lőttünk. Utána egy igazi örömjáték lett a találkozóból. Szép, lendületes akciókat vezettünk, ezeket pedig szép gólokkal tudtuk befejezni. Múlt héten Palásthy, most Béres lőtt négyet, akinek ezek voltak az első góljai, ráadásul egy gólpasszt is kiosztott. Nem csak ő, de az egész csapat remekül játszott ezen a meccsen.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 6. forduló

Ikarus – FTC 0-8 (0-3)

FTC: SIkur – Ujfalusi, Csiszár (Jáky, a szünetben), Dell’elce, Takács Á. – Bubcsó, Fábio, Keller (Kazi, a szünetben) – Szalai, Béres, A. Sowunmi
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Béres (12., 33., 57., 78.), Bubcsó (22.), Kazi (42., 47.) A. Sowunmi (71.)

Pályaavató a Fradival Mezőladányban

Július 27-én, szombaton újra Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyébe, ezúttal Mezőladányba látogatnak öregfiúink.

Fradi-ünnep Magyaregresen

Somogy vármegyébe látogat öregfiúk-csapatunk.

Városnapi Fradi-gála Dévaványán

Július 13-án, szombaton Dévaványára látogat öregfiúk labdarúgócsapatunk.

Fradi-ünnep Osliban és Füzesabonyban

Két vármegyébe is ellátogat öregfiúnk-csapatunk a hétvégén.

Nyárnyitó Fradi-ünnep a felvidéki Vágán

Egy negyven évvel ezelőtti mérkőzés visszavágóját rendezik meg a felvidéki településen.