2023. október 2.
Öregfiúk: nyolcgólos győzelem az Ikarus otthonában
Béres négy, Kazi kettő, Bubcsó és A. Sowunmi egy-egy gólt lőtt a 8-0-ra megnyert bajnokin.

Sorozatban két megnyert bajnoki (Monor, Szigetszentmiklós) után az Ikarus vendégeként lépett pályára öregfiúk labdarúgócsapatunk.

A mieink jól kezdték a találkozót, Béres góljával már a 12. percben megszerezték a vezetést (0-1). Tíz perccel később jött a második Fradi-gól, Bubcsó lőtt a kapuba (0-2). A félidő feléhez közeledve Béres másodszor is eredményes volt (0-3), így háromgólos ferencvárosi előnnyel mentek pihenőre a csapatok. A szünetben két helyen változtattunk, és Jáky és Kazi érkezett, utóbbi pedig egy perccel később gólt szerzett (0-4). Magyar bajnok korábbi atlétánk öt perccel később másodszor is bevette a hazaiak kapuját (0-5). Tíz perccel később Béres meglőtte mesterhármasát (0-6), majd A. Sowunmi is eredményes volt (0-7), de két perccel a rendes játékidő vége előtt Béres negyedszer is betalált (0-8), ezzel lezárt a találkozót.

A találkozó után vezetőedzőnk, Dzurják József értékelt.

- Gyorsan megadtuk az alaphangot, az első félidő első felében két gólt is lőttünk. Utána egy igazi örömjáték lett a találkozóból. Szép, lendületes akciókat vezettünk, ezeket pedig szép gólokkal tudtuk befejezni. Múlt héten Palásthy, most Béres lőtt négyet, akinek ezek voltak az első góljai, ráadásul egy gólpasszt is kiosztott. Nem csak ő, de az egész csapat remekül játszott ezen a meccsen.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 6. forduló

Ikarus – FTC 0-8 (0-3)

FTC: SIkur – Ujfalusi, Csiszár (Jáky, a szünetben), Dell’elce, Takács Á. – Bubcsó, Fábio, Keller (Kazi, a szünetben) – Szalai, Béres, A. Sowunmi
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Béres (12., 33., 57., 78.), Bubcsó (22.), Kazi (42., 47.) A. Sowunmi (71.)

Fradi-gála a kiskunhalasi Rákóczi Kupán

Napra pontosan öt év után, február 3-án, szombaton ismét Kiskunhalasra látogat a Ferencváros öregfiúk csapata.

Fradi-ünnep hallássérültekkel Karancslapujtőn

Ezúttal is több generáció képviseli a Ferencvárost az ünnepi mérkőzésen.

Öregfiúk: hatgólos győzelem a Dunaharaszti ellen

Palásthy háromszor, Schrancz, Völgyi és Lazicc egyszer-egyszer volt eredményes a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Öregfiúk: háromgólos győzelem az RTK ellen

Schrancz kétszer, Sowunmi egyszer volt eredményes a 3-0-ra megnyert bajnokin.

Öregfiúk: hétgólos meccsen szereztük meg a három pontot

T. Sowunmi duplázott, Schrancz és Bubcsó is betalált a 4-3-ra megnyert mérkőzésen.

Öregfiúk: vereség a Honvéd ellen

Öregfiúk labdarúgócsapatunk sorozatban négy győzelem után kapott ki a Honvéd elleni bajnokin.

Öregfiúk: ötgólos győzelem a Szigetszentmiklós ellen

Palásthy négy gólt rúgott, Lengyel és Bubcsó is eredményes volt a 6-1-re megnyert bajnokin.

Öregfiúk: harcos meccsen szereztük meg a három pontot

Keller és Bubcsó góljával 2-1-re legyőztük az újonc Monort a bajnokság 4. fordulójában.