2023. szeptember 25.
Öregfiúk: ötgólos győzelem a Szigetszentmiklós ellen
Palásthy négy gólt rúgott, Lengyel és Bubcsó is eredményes volt a 6-1-re megnyert bajnokin.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a Monor elleni 2-1-es győzelem után a Szigetszentmiklós együttesét fogadta a bajnokság 5. fordulójában.

Jól kezdtük a találkozót, megvoltak a helyzeteink, majd Palásthy büntetőjével szereztük meg a vezetést a 16. percben (1-0). A gól után is mi támadtunk többet, a 29. percben Palásthy ezúttal fejjel volt eredményes (2-0). Az első félidőben újabb gól már nem született, így 2-0-s ferencvárosi előnnyel mentek szünetre a csapatok. A fordulás után lendületben maradt az FTC, az 52. percben ismét Palásthy lőtt gólt (3-0), majd hét percen belül Lengyel (4-0) és Bubcsó is bevette a Szigetszentmiklós kapuját (5-0). A vendégek a hajrában szépítettek (5-1), de egy perccel később Palásthy állította be a végeredményt (6-1).

A 6-1-re megnyert találkozó után a négy gólt szerzett Palásthy Norbert értékelt.

- Jó érzés volt négy gólt rúgni, kiszolgáltak ma a társak – kezdte Palásthy. – Mindenki élvezte a mai mérkőzést. Jól álltunk fel, annyian voltunk, hogy sokan ki is maradtak a keretből, mindenki odatette magát. Négy gólt lőttem, de ez nem ment volna a csapattársaim nélkül. Jó formában vagyunk, reméljük, ezt tudjuk tartani a későbbiekben is. Bízom benne, hogy további gólokkal segíthetem a csapatot.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb október 2-án, hétfőn 19.30-tól az Ikarus vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 5. forduló

FTC-Szigetszentmiklós 6-1 (2-0)

FTC: Sikur – Csiszár (Ebedli, 20.), Fábio, Dell’elce, Fehér Á. (Bubcsó, 41.) – Lisztes (Schrancz, 41.), Lazic (Kazi, 58.), Szekeres (Béres, 58.), Keller (Lengyel, 41.)) – Sowunmi (Takács Á., 58.), Palásthy
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Palásthy (16. – büntető, 29., 52., 72.), Lengyel (57.), Bubcsó (59.)

Sportpark átadás Domoszlón a Fradival

Május 4-én, szombaton délután Domoszlóra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.