2019. április 15.
Örömfoci: nagyarányú győzelmet arattak az öregfiúk
Öregfiúk labdarúgócsapatunk 7-1-re győzte le a Szigetszentmiklóst.

A bajnokság 17. fordulójában öregfiúk csapatunk a Szigetszentmiklóssal nézett szembe. A mérkőzés hivatalos pályaválasztójának ellenfelünk számított, ám a mérkőzést az FTC-MVM Sportközpontban rendezték.

Nem kellett sokat várni az első gólra, a harmadik percben Lászka vitte a labdát a baloldalon, majd laposan a kapuba lőtt. Újabb három perccel később Józsi középre érkező passza után Lengyel duplázta meg az előnyt. A 20. percben egy jobb oldali beadás után Molnár közelről, a jobb kapufát eltalálva szépített. Öt perccel később érkezett is a válasz: Lisztes a tizenhatos jobb sarkáról lőtt szabadrúgást, a kapus még beleért, de már nem tudta megakadályozni a gólt az életerős löket után. Hat perccel a félidő vége előtt Józsi tette le a labdát Lisztesnek, aki egy csel után 4-1-re módosította az állást.

A második játékrész elején Lengyelt buktatták a büntetőterületen belül, a sértett pedig értékesítette a tizenegyest. Nem sokkal később Bubcsó szerzett agilisan labdát, az átívelés után Szenes lövése kipattant a kapusról, de pont Józsi elé, aki meglőtte a hatodikat. A 77. percben Jordáki lövése irányt váltott egy védőn, a kapus a másik irányba vetődött, ezzel pedig kialakult a 7-1-es végeredmény.

Csapatunk az újabb három ponttal továbbra is őrzi kétpontos előnyét a tabella élén a második Halásztelekkel szemben.

- Élveztük a játékot, szebbnél szebb akciókat vezettünk, néha talán már próbáltuk túlszínezni is. Megérdemelt a győzelem, igazi örömfocit láthattunk – mondta csapatunk vezetőedzője, Dzurják József.

Öregfiúk, I. osztály
Szigetszentmiklós-FTC 1-7 (1-4)
FTC: Nagy G. – Ebedli, Tóth R., Telek, Szűcs – Józsi, Lazic, Lászka - Lisztes, Lengyel – Bubcsó
Gól: Lászka (3.), Lengyel (6., 43.), Lisztes (25., 34.), Józsi (48.), Jordáki (77.), illetve Molnár (20.)

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.

Kétgólos győzelemmel kezdtük a tavaszt

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 2-0-ra győzött az Issimo ellen a bajnokság 12. fordulójában.