2019. szeptember 7.
Összefogás egy szurkolóért, Petőfibányán a Fradi
Vasárnap ismét Heves megyébe, ezúttal Petőfibányára látogat a Fradi öregfiúk labdarúgócsapata.

Szeptember 8-án, vasárnap ismét Heves megyébe, ezúttal Petőfibányára látogat a Fradi öregfiúk labdarúgócsapata, a szomorú apropót egy hűséges ferencvárosi szurkoló, Tóth Balázs betegsége adta. A kettős amputáción átesett drukker megsegítésére érkeznek a Hatvanhoz közeli városba a hajdani kedvencek. A kispályás torna 9 órakor, az FTC mérkőzése 16 órakor kezdődik.

A zöldek küldöttsége kisebb-nagyobb ajándékokkal, a klubot népszerűsítő szóróanyagokkal, no meg gólkirályokkal, bajnokokkal, kupagyőztesekkel, az 1995-ös Bajnokok Ligája csoportkörében szerepelt labdarúgókkal a soraiban érkezik Petőfibányára, ami stílszerű is, hiszen Tóth Balázs a nyolcvanas években járt először az Üllői úton, majd a BL-ben is mindenhova elkísérte a csapatot, s így van ez mostanság, a súlyos műtétje után is.

A szurkolók a vasárnapi találkozón többek közt találkozhatnak Keller Józseffel, Szűcs Mihállyal, Lisztes Krisztiánnal, Fischer Pállal, Páling Zsolttal, Szeiler Józseffel, Horváth Péterrel, a közeli Kápolnán született Báder Jánossal, s persze másokkal is. A Fradi játékosai jóval a mérkőzés előtt megérkeznek Petőfibányára, így az érdeklődőknek bőven lesz lehetőségük az egykori kedvencekkel való beszélgetésre, közös fotók készítésére, amely a meccs után folytatódhat.

A hagyományokat megidézve, a Ferencvárosban az utolsó percekben a vasárnapi találkozókon is pályára lép a vendéglátók közül egy - maguk közül kiválasztott - labdarúgó, akit a zöldek tiszteletbeli csapattaggá avatnak.

Jellemző a szolidaritásra, a Ferencvárosra mindig jellemző összetartozásra, hogy a klub mellett az NB I-es csapat több játékosa is felajánlotta mezét Tóth Balázs megsegítésére, meglepetésvendégek érkezésére is lehet számítani, mint ahogy a helyszínen is lehetőség nyílik majd a szurkolótárs támogatására.

A szervezők szépszámú publikumra, megható, egyben nagyszerű hangulatra számítanak a fradista összefogás napján a petőfibányai sporttelepen.

Cikkajánló

Egy nap, egy vármegye, két Fradi-ünnep

A Győr-Moson-Sopron vármegyei Egyházasfalun és Rábacsécsényben is találkozhatnak a Fradi volt labdarúgóival.

Északi túrán az FTC öregfiúk

Ünnepi mérkőzéseken játszanak a Fradi egykori labdarúgó kiválóságai.

Fradi-gála a Felvidéken és a Kisalföldön

Északnyugatra veszi az irányt hétvégén az FTC népszerű öregfiúkcsapata.

Ünnep a Fradival Litéren

Az egész napos program kiemelkedő eseményének ígérkezik a 15:00-kor kezdődő gálamérkőzés.

Fradi-ünnep Jászboldogházán, Tiszaföldváron és Kónyban

Pénteken, szombaton és vasárnap is pályára lép az FTC népszerű öregfiúk csapata.

Dunavarsány a Fradival ünnepel

A szurkolóknak lesz lehetősége a népszerű Fradi játékosokkal való beszélgetésre, közös fotók készítésére is.

Méltó zárása volt a szezonnak a Fradi–Honvéd-meccs

Rangadóval búcsúzott az öregfiúk-bajnokság, ahol a bajnok és az ezüstérmes csapott össze - VIDEÓ!

Centenáriumi Fradi-juniális Ágfalván

Magyarország egyi legnyugatibb településén folytatódi öregfiúk csapatunk országjárása.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin